Matthew Perry "zawsze kochał" Courteney Cox! Może teraz zaiskrzy?

2019-11-14 17:35 kp
Matthew Perry i Courteney Cox
Autor: Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Media od kilku dni rozpisują się na temat możliwego powrotu kultowego serialu Przyjaciele na ekrany. Friends mieliby wrócić w 2020 roku w ramach świętowania 25-lecia produkcji. To doskonała wiadomość nie tylko dla fanów, ale i dla... Matthewa Perry! Po latach wychodzi na jaw, co gwiazdor naprawdę czuł do Courteney Cox!

Gdy Jennifer Aniston dodała na Instagram zdjęcie z całą ekipą Przyjaciół, internauci na całym świecie zwariowali z radości. Dziś okazuje się, że tamto spotkanie gwiazd Friends mogło nie być przypadkowe - w mediach pojawiają się informacje, według których Przyjaciele mają wrócić w maju 2020 roku w ramach świętowania 25-lecia serialu.

Fani Przyjaciół przez lata śledzili na ekranie losy swoich ulubieńców, przeżywając z nimi najróżniejsze zawirowania i - najczęściej - pękając ze śmiechu. Widzowie kibicowali im też oczywiście w ich miłosnych staraniach - uczucie Rachel i Rossa do dzisiaj rozbudza wyobraźnię fanów z całego świata. Nie brakowało też wielbicieli innego związku - Monici i Chandlera.

Matthew Perry zakochany w Courteney Cox

Po latach na jaw wychodzi tymczasem coraz więcej smaczków dotyczących ekipy Friends. Znajomi Matthewa Perry'ego są przykładowo pewni, że... od zawsze podkochuje się on w Courteney Cox! Informatorzy serwisu Us Weekly przyznali, że aktor był zakochany w koleżance już wtedy, gdy grali w Przyjaciołach parę i wciąż nie wyzbył się uczucia do aktorki.

Matthew zawsze był w niej zakochany

- czytamy.

Los nie był jednak dla niego łaskawy, bo Courteney Cox przez wiele lat była zajęta - najpierw jako żona Davida Arquette, a później jako partnerka Johnny'ego McDavida. Matthew Perry oczywiście też nie spędził ostatnich lat w samotności. W latach 90. umawiał się z Yasmine Bleeth i Julią Roberts, a od 2006 do 2012 romansował z Lizzy Caplan.

Byliby ładną parą?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE