Matthew Perry znów choruje? Producent Przyjaciół komentuje plotki

2021-05-31 13:08 kp
David Schwimmer i Matthew Perry we Friends Reunion
Autor: Album Online/East News

Fani Przyjaciół doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudną przeszłość ma za sobą Matthew Perry. Ogromna popularność serialu przyniosła mu nie tylko sympatię fanów i majątek, ale również problemy z używkami. Choć w ostatnim czasie stan zdrowia gwiazdora zdecydowanie się poprawił, internautów zaniepokoiło jego zachowanie w specjalnym odcinku Friends Reunion. Czu jego problemy powróciły?

Fani serialu Przyjaciele bardzo długo czekali na specjalny odcinek Friends, w którym po latach znów mogli zobaczyć wszystkich aktorów serialu razem. Widzowie mieli rzadką okazję przyjrzeć się, jak ich ulubieńcy zmienili się przez lata, a jednocześnie upewnić się w przekonaniu, że ich role w Przyjaciołach były dla nich doskonale dobrane - mimo upływu lat wciąż można zobaczyć, jak utożsamiają się ze swoimi bohaterami.

Gwiazdą, której fani przyglądali się we Friends Reunion z największą uwagą, był z całą pewnością Matthew Perry. Gwiazdor ma za sobą bardzo trudne lata - jeszcze w czasie pracy na planie zaczął zmagać się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, a później długo walczył z depresją. Kolejne zdjęcia paparazzich, które pojawiały się w mediach, a na których serialowy Chandler wyglądał na zmęczonego i zaniedbanego, niepokoiły jego wielbiciel.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Matthew Perry znów w złej formie?

Gdy więc we Friends Reunion Matthew Perry wydawał się momentami nieobecny, a zdaniem niektórych mówił niewyraźnie, wielbiciele aktora przerazili się. Czy gwiazdor znów nie wpadł w nałogi? Na szczęście wyjaśnienie gorszego samopoczucia aktora na planie jest znacznie mniej dramatyczne - Matthew Perry bowiem... był po wizycie u dentysty!

Matthew pojawił się na planie w kwietniu, a członkowie jego zespołu powiedzieli, że tego dnia przeszedł pilną procedurę zęba. Mówiono, że wpłynęło to na jego nastrój, a także na to, jak się czuł. Cierpiał z powodu tego, co rozumiemy, że spowodowało niewyraźną mowę. Oczywiście nikt nie chce filmować po zabiegu, ale tak się stało. Wszyscy mieliśmy współczucie dla Matthewa, zwłaszcza w ostatnich dniach, biorąc pod uwagę reakcje ludzi w Internecie. Matthew powiedział otaczającym go ludziom, że jest trzeźwy i nie ma powodów do zmartwień.

- zdradza informator związany z planem Friends.

Warto przypomnieć, że Matthew Perry przyznał z 2002 roku, że walczył z uzależnieniami jeszcze pracując przy serialu.

Miałem dziwną zasadę, że nigdy nie piłem na planie. Szedłem do pracy w skrajnych przypadkach kaca. To straszne, czuć się w ten sposób, a do tego trzeba pracować i być zabawnym. Nie trzeźwiałam, bo nie miałem na to ochoty. Stałem się trzeźwy, ponieważ martwiłem się, że umrę następnego dnia.

- mówił.

Gwiazdor dwukrotnie lądował na odwyku - w 1997 i w 2001 roku. Ostatnio w jego życiu prywatnym wszystko się układa. W listopadzie ubiegłego roku aktor oświadczył się swojej 29-letniej ukochanej Molly Hurwitz, z którą spotykał się od trzech lat.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE