Tak mieszkał Matthew Perry! Dom Chandlera z "Przyjaciół" robi wrażenie

2021-01-26 18:31 mm
Matthew Perry sprzedaje dom
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News, Compass via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Matthew Perry sprzedaje dom! W sieci ukazały się zdjęcia posiadłości aktora. Nieruchomość położona jest w uwielbianym przez gwiazdy kurorcie Malibu, na południu Kalifornii. Zdjęcia domu Chandlera z Przyjaciół robią wrażenie!

Jeszcze niedawno media donosiły o jego upadku, a tymczasem okazuje się, że przez ostatnie lata Matthew Perry radził sobie całkiem nieźle!

Przez kilka ostatnich lat odtwórca roli Chandlera z kultowego serialu "Przyjaciele" nie prezentował się na zdjęciach zbyt korzystnie. Fotki, które od czasu do czasu pojawiały się w internecie, pokazywały aktora, który ledwo przypominał dawnego siebie. Matthew Perry był otyły i mocno zaniedbany - przypominał raczej bezdomnego, niż jedną z najlepiej opłacanych gwiazd serialowych świata.

Ale pozory mylą! Okazuje się, że Matthew korzysta z życia, jak mało która gwiazda.

Chandler sprzedaje dom

W sieci ukazały się właśnie zdjęcia domu, który Matthew Perry wystawił niedawno na sprzedaż. Nieruchomość położona jest nad brzegiem oceanu, w uwielbianym przez gwiazdy kurorcie Malibu. Nie trzeba chyba wyjaśniać, że nieruchomości zbudowane przy samej plaży osiągają tam ogromne ceny.

Zobaczcie, jak do niedawna mieszkał (a może raczej: pomieszkiwał) Matthew Perry.

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14
NAJNOWSZE