Marta Żmuda-Trzebiatowska - hotplota.pl

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu. "Przeciwna promowaniu nieprawdziwego świata"

2018-12-12 21:20

Marta Żmuda-Trzebiatowska w odpowiedzi na ataki paparazzich na polskie gwiazdy, publikuje własne zdjęcie bez makijażu. Piękna?

Polskie gwiazdy mają już dość standardów urody narzucanych im przez kolorowe pisma. Uderzający z każdych okładek retusz tworzy niemożliwe do spełnienia wymagania. A osoby ze świecznika są nieustannie oceniane. Ostatnio oberwało się Zofii Zborowskiej, której zdjęcia bez makijażu z centrum handlowego obiegły sieć.

Za Zosią Zborowską wstawiła się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek postanowiła pokazać się bez makijażu - zanim przyłapią ją paparazzi.

>> W Pornhub na świecie rządzi Stormy Daniels. Tymczasem ulubione porno Polaków to...

Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu

Jak wygląda Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu? Nie będziecie zaskoczeni - gwiazda jest równie piękna w wersji naturalnej, jak w profesjonalnym makijażu. Jedno się nie zmienia - piękne, wielkie oczy są nadal na pierwszym planie.

Kochani, wrzucam dziś swoje zdjęcie - no filter, no make up, bo jestem przeciwna temu by promować (zwłaszcza w sieci) nieprawdziwy świat, w którym kobiety muszą być zawsze zrobione, wypoczęte i uśmiechnięte! Właśnie dowiedziałam się, jaki hejt spotkał Zosię Zborowską, kiedy zrobiono jej zdjęcia z ukrycia, na których była nieumalowana. Serio?!

- napisała Marta na Instagramie.

Zgadzacie się z Martą Żmudą-Trzebiatowską?