Doda Marina

i

Autor: AKPA

Marina skopiowała Dodę? Wokalistka nie wytrzymała i odpowiedziała!

2023-04-27 10:00

Marina przygotowuje się do premiery swojego kolejnego singla Forever21. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka opublikowała pierwszą zapowiedź nadchodzącego numeru, a jedna z internautek zarzuciła jej skopiowanie stylizacji Dody sprzed kilku dni. Łuczenko-Szczęsna nie wytrzymała i odpowiedziała na zaczepkę.

Marina jest mocno aktywna w mediach społecznościowych. Po doskonałym przyjęciu jej mundialowego hitu This Is The Moment wokalistka ogłosiła premierę swojego nowego singla, którego tytuł to Forever21. Zarówno na Instagramie, jak i na TikToku piosenkarki pojawiło się wideo, na którym widzimy ją tańczącą do fragmentu kawałka w towarzystwie Patricii Kazadi oraz Rozalii. Uwagę internautów przykuła jednak stylizacja Łuczenko-Szczęsnej. Jedna z obserwatorek żony Wojciecha Szczęsnego zarzuciła jej, że ta skopiowała stylizację Dody z gali rozdania nagród Fryderyki 2023. Przypomnijmy, że gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie w sukience stworzonej ze skórzanych pasków, będącej remakiem jej looku z 2003 roku.

Przecież Doda też ostatnio była ubrana w paski. Dlaczego Marina ciągle kopiuje jej styl? To już kolejny raz i to w krótkim odstępie czasu. O co tu chodzi? - napisała jedna z fanek.

Marina nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

Doda wspomina początki Górniak. Nawiązała do jej ówczesnej konkurentki!

Doda o swoich pierwszych Fryderykach. Wspomniała o nieprzychylności branży!

Marina skopiowała Dodę?

Przypomnijmy, że całkiem niedawno Doda wyznała na swoim Instagramie, że została oszukana. Stylista, który współpracował z artystką, miał bowiem uszyć kreację dla innej piosenkarki w oparciu o jej pomysły. Fani szybko odkryli, że chodzi o Marinę. Gdy jedna z internautek po raz kolejny zarzuciła Łuczenko-Szczęsnej kopiowanie koleżanki z branży, ta nie wytrzymała.

Kochanie, nie wiem, o czym mówisz, ale ja już dawno jestem w Turynie. A klip kręciliśmy 2 tygodnie temu - odpisała.

Jak widać, to po prostu zbieg okoliczności. Widzicie jednak podobieństwo między tymi dwiema stylówkami?