Mariah Carey świętuje urodziny w studiu nagraniowym! Oczywiście we własnym domu

2020-03-27 18:54 kp
Mariah Carey
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Ci, których urodziny przypadały w ostatnich dniach, będą wspominać je zapewne do końca życia. Tym razem musi obyć się bez przyjęcia, spotkania ze znajomymi i buziaków czy poklepywania po plecach - kwarantanna zamknęła nas wszystkich we własnych domach. Mariah Carey znalazła jednak sposób, by dzień jej urodzin mimo wszystko był wyjątkowy!

W czasach pandemii koronawirusa świętować urodziny można w bardzo ograniczonym zakresie. Życzenia przez telefon lub internet to dziś wszystko, na co możemy liczyć - zagrożenie chorobą nie pozwala na spotkania z rodziną i znajomymi. Oczywiście zdarzają się sytuacje wyjątkowe - jak na tym video, na którym bliscy 95-letniej kobiety postanowili pomimo wszystko odśpiewać jej Happy Birthday...

Obecnie jednak nawet takie spotkania "na odległość" i przemieszczanie się nie są zalecane. Dlatego też Mariah Carey musiała pogodzić się z tym, że w tym roku swoje okrągłe, 50. urodziny - przypadające 27 marca 2020 - będzie musiała świętować samotnie.

Mariah Carey świętuje urodziny

Mariah Carey nie traci jednak dobrego nastroju nawet w tej trudnej sytuacji. Choć wokalistka może świętować swoje 50. urodziny tylko ze swoimi dziećmi, pozostaje w dobrym humorze. A pomaga jej w tym muzyka! Z okazji urodzin wokalistka weszła bowiem do studia nagraniowego - oczywiście we własnym domu - i zaczęła pracować nad nowym materiałem.

Zaczynam 27 marca z nową piosenką #stayhome

- napisała gwiazda na Instagramie.

Pod fotką posypały się urodzinowe życzenia m.in. od Millie Bobby Brown.

Sto lat!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Starting 327 with a new song 🎙💖 #stayhome Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)
Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE