Marcelina Zawadzka skończyła 31 lat! Nadal jest najpiękniejszą Polką? Zobacz zdjęcia!

2020-01-25 14:55 nk
Marcelina Zawadzka
Autor: www.instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka popularność zdobyła dzięki wygraniu konkursu piękności Miss Polonia 2011. Od tamtego czasu celebrytka zdecydowanie rozwinęła swoją karierę, w zdecydowanej mierze dzięki pracy w Telewizji Polskiej. Czy nadal jest najpiękniejszą Polką? Oceńcie sami, oglądając urodzinową galerię zdjęć Marceliny! Wygląda na 31 lat?

Marcelina Zawadzka to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce. To właśnie uroda, w parze z błyskotliwością, zapewniła jej tytuł Miss Polonia w 2011 roku, a awans do finałowej szesnastki w konkusie Miss Universe 2012 (jako pierwszej Polce od 1989 roku!). Te cechy pomogły jej także bez wątpienia w karierze telewizyjnej. Marcelina od 2013 roku pracuje w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła już wiele popularnych programów, a obecnie jest gospodynią Pytania Na Śniadanie.

Marcelina Zawadzka skończyła 31 lat

Marcelina Zawadzka urodziła się 25 stycznia 1989 w Malborku. Już jako 14-latka zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. A dziś skończyła lat 31!

Czy Marcelina Zawadzka nadal jest najpiękniejszą Polką? Oceńcie sami, oglądając naszą galerię najlepszych zdjęć gwiazdy z jej Instagrama! Bez wątpienia jest na co popatrzeć!

NAJNOWSZE