Małgorzata Rozenek-Majdan na finale Projekt Lady 5! Caaała na żółto! Stylowa?

2020-08-07 20:11 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Beata Zawadzka/East News

W Pałacu Rozalin odbył się finał 5. edycji Projekt Lady. Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan ta odsłona popularnego reality show była wyjątkowa - pierwsza po narodzinach jej synka, Henia. Małgosia wróciła na plan programu zaledwie kilka tygodni po porodzie. Celebrytka zakończyła sezon w obszernej żółtej sukni. Wyglądała ładnie?

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatni miesiąc spędziła na planie programu Projekt Lady 5. Celebrytka od samego początku jest gospodynią reality show. Ta piąta edycja była dla niej jednak wyjątkowa. Małgosia Rozenek-Majdan musiała przerwać dla niej urlop macierzyński i wrócić do pracy po zaledwie kilku tygodniach, jeszcze przed zakończeniem połogu!

Małgorzata Rozenek-Majdan na finale Projekt Lady 5

Żona Radka Majdana właśnie zakończyła zdjęcia do Projekt Lady 5. Choć my zobaczymy nowe odcinki show dopiero w jesiennej ramówce, gwiazda może już cieszyć się nieco większą ilością czasu dla dwumiesięcznego synka.

Małgosia podzieliła się niedawno z fankami, że powoli wraca do pracy nad swoją figurą po porodzie. Po narodzinach Henia Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła, że zostało jej 12 kilogramów do zrzucenia.

Czy efekty pracy nad figurą już widać? Zobaczcie zdjęcia Małgosi z finału Projekt Lady 5! Celebrytka zaprezentowała się na ściance w obszernej i fantazyjnej żółtej sukni.

Ładnie wyglądała?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE