Małgorzata Rozenek-Majdan "łakomym kąskiem dla reklamodawców"! Ile może zarobić w ciąży?

2020-01-14 14:46 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan na balu TVN
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Teraz, kiedy jest w ciąży, Małgorzata Rozenek-Majdan może liczyć na jeszcze więcej ofert reklamowych. Ile celebrytka może zarobić na swoim oczekiwaniu na trzecie dziecko? Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, te liczby mogą zrobić wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przez kilka lat walczyli o spełnienie marzenia o wspólnym dziecku. Celebrytka nie kryła, że pragnie powiększyć rodzinę z drugim mężem, jednak dotychczasowe starania nie przynosiły upragnionego efektu. Gwiazda wyjawiła, że dwukrotnie poroniła, zanim dzięki zapłodnieniu in vitro udało jej się zajść w zdrową ciążę.

Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny Małgorzata Rozenek-Majdan wzbudza jeszcze większe zainteresowanie, niż dotychczas. Gwiazda, która od początku swojej medialnej kariery wywołuje mieszane emocje, teraz jest cały czas na świeczniku. Nic więc dziwnego, że i reklamodawcy widzą tu duży potencjał wypromowania swoich produktów poprzez mega popularną "ciężarówkę".

Małgorzata Rozenek w ciąży: Ile zarabia na reklamach?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma 1,1 mln obserwujących na Instagramie. Jeśli wierzyć Faktowi, celebrytka może dostawać za jeden post sponsorowany na swoim profilu nawet 10-15 tysięcy złotych. A takich wpisów pojawia się u niej kilka w każdym miesiącu. Tych miesięcy do porodu pozostało około 5. Rachunek jest więc stosunkowo prosty...

Wiadomo, że media i publiczność interesują się Małgorzatą Rozenek-Majdan. Ale ciąża podsyca to zainteresowanie i sprawia, że gwiazda jest jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców.

- potwierdził menedżer gwiazd i specjalista od kreowania wizerunku, Filip Mecner, w rozmowie z Faktem.

Wcale ni dziwimy się, jeśli Małgorzata Rozenek rzeczywiście zgarnia na reklamach niemałą fortunkę. W końcu każdy rodzic chce mieć jak najwięcej funduszy na wychowywanie (a czasem też rozpieszczanie, a co!) swoich dzieci. A Małgonia tych dzieci będzie miała już wkrótce troje!

NAJNOWSZE