Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan płacą fortunę za wynajem willi. Wcześniej mieszkały w nim inne sławy

2022-07-01 15:47 Joanna Dembek
Małgorzata Rozenek
Autor: AKPA Małgorzata Rozenek chwali się nową, bardzo drogą posiadłością

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są w trakcie przeprowadzki do nowej posiadłości pod Warszawą, a celebrytka nazwała całe przedsięwzięcie "ogromnym wyzwaniem". Wcześniej w willi mieszkała para celebrytów, która sama zaprojektowała luksusowe wnętrze. Ile Majdanowie muszą płacić za przyjemność mieszkania w tak ekskluzywnej posiadłości?

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek w ostatnim czasie prym wiodą relacje przedstawiające postępy w przeprowadzce z Warszawy do willi położonej na obrzeżach stolicy. Majdanowie zdecydowali się na zmiany ze względu na wygody, które oferuje im nowo zakupiona posiadłość, m.in. duży ogród, basem i pokaźna garderoba. Czasochłonne przedsięwzięcie spędza sen z powiek zapracowanej parze celebrytów, a Małgorzata codziennie - na prośbę fanów - wrzuca do sieci wycinki codzienności przedstawiające ich zmagania z przenoszeniem całego dobytku z jednego domu do drugiego.

Słuchajcie, prosicie o więcej relacji z pola bitwy. Zaraz postaram się wam wszystko pokazać. Przeprowadzka jest ogromnym wyzwaniem i już wiem, że mogłabym to zrobić mądrzej i sprawniej - ogłaszała w czwartkowej relacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek przesadziła z medycyną estetyczną? Odpowiedziała fanom jasno i dosadnie

Kto mieszkał w willi Małgorzaty Rozenek? Ile płacą za wynajem posiadłości?

Okazało się, że w luksusowej posiadłości mieszkała niedawno para znanych celebrytów. Dom został wybudowany dla Wojciecha Amaro i jego żony Agnieszki, a wnętrzami kilka lat temu chwalił się kucharz w programie stacji TVN "Uwaga". Co więcej, Agnieszka Amaro jest projektantką wnętrz, i to ona zaaranżowała wszystkie wnętrza na podstawie własnego gustu i potrzeb. Jak widać, podobny gust ma Małgorzata Rozenek, która już od progu zakochała się w willi.

Na posesji znajduje ogromny ogród wraz z basenem, a same wnętrza przypominają królewskie dworki. Za takie luksusy trzeba jednak słono zapłacić. Majdanowie wynajmują willę za 30 tysięcy złotych miesięcznie.

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52
NAJNOWSZE