Małgorzata Rozenek

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@m_rozenek Małgorzata Rozenek i jej luksusowe życie

Małgorzata Rozenek i jej luksusowa codzienność. Tak żyje celebrytka [GALERA]

2022-11-10 0:24

Małgorzata Rozenek zapracowała na wszelkie luksusy, a na Instagramie chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego. Niewątpliwie, jest czym się inspirować, ponieważ celebrytka pieczołowicie pracuje na swój sukces, a efektami dzieli się z fanami.

Małgorzatę Rozenek zdecydowanie można nazwać kobietą sukcesu, choć dla każdego to pojęcie może oznaczać co innego. Dla jednego będzie to zawodowy sukces, dla innego idealna rodzina, a dla kolejnego wymarzone auto. Małgorzata natomiast spełnia się na wielu polach i robi to doskonale.

Małgorzata Rozenek ma bajeczne życie. Kochająca rodzina, wymarzona praca, dalekie podróże...

54-latka ma troje dzieci. Dwóch nastoletnich synów: Stanisława (ur. 2006), Tadeusza (ur. 2010), których ojcem jest Jacek Rozenek; oraz najmłodszego Henryka (ur. 2020), którego tatą jest Radosław Majdan. Celebrytka wielką popularność zdobyła dzięki programowi Perfekcyjna Pani Domu, który można było oglądać od 2012 roku, a kolejnym głośnym programem był Projekt Lady, który potrafił przyciągnąć milionową publiczność przed telewizory (pierwszy odcinek zobaczyło 1,8 mln osób).

Małgorzata Rozenek od 2016 jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana, który okazał się miłością jej życia. Gwiazda jest bowiem, podobnie jak Majdan, po dwóch rozwodach. W tym roku przeprowadzili się pod Warszawę, gdzie mieści się ich bajeczna willa z basenem. Rodzina pławi się w luksusach, a Małgosia chętnie pokazuje życie rodzinne na Instagramie. Na jej profilu przeplatają się kadry z pracy w Dzień Dobry TVN, z dalekich, zagranicznych podróży, rodzicielskiej aktywności, jak zabawy z Heniem, z modowych stylizacji, czy siłowni, na której wylewa siódme poty, aby utrzymać idealną sylwetkę.

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło