Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska bez grama makijażu. "Sama siebie nie poznaję" [GALERIA]

2024-05-15 15:11

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, słynie z nienagannej figury i olśniewającej urody. Ciężko pracuje na to, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i świetną formą. Mimo upływu lat, aktorka może pochwalić się doskonałą cerą, co udowodniła, publikując zdjęcie, na którym nie ma ani grama makijażu.

Małgorzata Kożuchowska w tym roku skończy 53 lata, przez lata osiągnęła status prawdziwej gwiazdy kina i telewizji. Zagrała wiele znaczących ról w dziesiątkach produkcji. Znamy ją z takich filmów i seriali jak: "Kiler" (1997), "M jak miłość", "Zróbmy sobie wnuka" (2003), "Dlaczego nie!" (2007), "Listy do m. 2" (2015), "Druga szansa", "Rodzinka.pl", czy "Gierek" (2022).

Aktorka jest obecna w polskim show-biznesie od początku lat 90. XX wieku i trudno wyobrazić sobie go bez niej, patrząc na wspaniałe aktorskie kreacje, które stworzyła w ciągu tych trzech dekad. Chcąc jednak, jak najdłużej funkcjonować w tej branży, trzeba dbać o swoje narzędzie pracy, jakim jest ciało. Aktorzy powinni cieszyć się bowiem doskonałym zdrowiem i świetną kondycją. Kożuchowska doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Kożuchowska zachwyca w bikini. Jej figura robi wrażenie!

Małgorzata Kożuchowska o filmie "Chłopi". Jedna rzecz zrobiła na niej ogromne wrażenie

Małgorzata Kożuchowska zachwyca naturalnym wyglądem

Małgorzata Kożuchowska, choć jest po 50-tce, może pochwalić się pięknym, wyćwiczonym ciałem i szczupłą sylwetką, co jest wynikiem odpowiedniej diety i aktywności fizycznej. Oprócz tego, aktorka od lat zachowuje młodzieńczy wygląd i nie ma problemu z tym, aby pokazywać się bez makijażu.

Gwiazda, swoimi zdjęciami dzieli się na Instagramie, gdzie jej aktywność śledzi 1,1 mln użytkowników. Małgosia publikuje kadry, które odkrywają sekrety jej życia zawodowego i prywatnego, a na instastory wrzuciła właśnie fotografie i nagrania, na których widzimy aktorkę w naturalnym wydaniu, bez grama makijażu - Czasem sama siebie nie poznaję... ale nie odpuszczam - napisała prosto z publicznej łazienki, owinięta jedynie w ręcznik i z okularami do pływania na głowie. Wygląda na to, że Kożuchowska wybrała się na basen, aby popracować nad sylwetką i zafundować sobie zastrzyk endorfin.