Maffashion kupiła pierwszy samochód. Takiej fury można pozazdrościć

2022-08-18 12:52 Joanna Dembek
Maffashion
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@maffashion_official Maffashion kupiła auto. Nowym nabytkiem pochwaliła się w social mediach

Julia Kuczyńska rozpoczynała swoją działalność w sieci jako modowa blogerka, dzieląc się z Polakami najnowszymi trendami ze świata mody prezentowanych na wybiegach całego świata. W 2009 roku Julia Kuczyńska była na topie wśród modowych blogerek, jednak wraz z upływem lat i pojawieniem się nowych platform społecznościowych, Maffashion przeniosła swoją działalność na Instagram, gdzie ma kontakt ze swoimi fanami. Oprócz najmodniejszych stylizacji, na jej profilu można znaleźć wiele postów nawiązujących do jej życia prywatnego.

Maffashion przełamuje bariery i spełnia swoje marzenie

Maffashion pochwaliła się na Instagramie nowym nabytkiem. Influencerka kupiła swoje pierwsze, rodzinne auto i wygląda na to, że wreszcie przełamała swoje lęki i zrobiła upragnione prawo jazdy. Teraz kiedy, rozstała się z Sebastianem Fabijańskim, ta decyzja na pewno jest wielkim krokiem w stronę niezależności.

Fani nie kryli jednak zdziwienia faktem, że Kuczyńska zdecydowała się na zrobienie prawa jazdy, ponieważ jakiś czas temu powiadała, że przez zdarzenie z przeszłości ma traumę, która nie pozwala jej wsiąść na kierownicę. To zwierzenie padło podczas jednej z rozmów z fanami na Instagramie, kiedy Julia została zabawę w Prawdę/Fałsz, a jeden z obserwatorów napisał, że Maffashion ma prawo jazdy.

Fałsz. I moja niechęć do tego, by to zmienić ma duży związek z przeżyciami z młodości - skomentowała wiadomość fana - Od dłuższego czasu jednak czuje jakiś totalny spokój na myśl, że miałabym prowadzić samochód. Pewnego rodzaju lęk, fobia mi zniknęły. W 2022 planuje zdawać prawko -dodała.

Teraz jednak pokazała na Instagramie wideo, na którym widać jak odbiera kluczyki do swojego pierwszego auta i zasiada na miejscu kierowcy. Patrząc na zdjęcia trudno nie pozazdrościć jej takiej maszyny, to Audi Q5 Sportback 40TDI Quattro Stronic, którego wartość wynosi między 230 a 300 tysięcy złotych w zależności od wyposażenia.

ESKA Summer City w Galerii Katowickiej 15.07.2022
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE