Madonna topless świętuje Wielkanoc! Odważne zdjęcie na Instagramie

2021-04-03 20:53 kp
Madonna
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Madonna mimo 62 lat na karku nie ma zamiaru się ograniczać i czegokolwiek wstydzić. Gwiazda wciąż uwielbia wyzywające kreacje i odważne zdjęcia, które raz na jakiś czas wrzuca na Instagram. Z okazji tegorocznej Wielkanocy Madonna zapozowała całkowicie topless. A podpis pod zdjęciem jest równie intrygujący, co sama fotka!

Madonna już od początku swojej kariery zasłynęła na całym świecie dzięki bardzo odważnym jak na tamte czasu teledyskom, tekstom i wywiadom. Gwiazda szokowała fanów i nie bała się łamać wszelkich zasad. Dziś, mimo, że ma 62 lata, nadal chodzi własnymi ścieżkami i chętnie pozuje do odważnych sesji.

Gwiazda wielokrotnie prowokowała też wyznawców religii swoimi kontrowersyjnymi teledyskami. Tym razem tuż przez Wielkanocą postanowiła nieco rozgrzać atmosferę!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Madonna topless na Instagramie

W Wielki Piątek, czyli jedno z najważniejszych dni dla wyznawców religii katolickiej, Madonna postanowiła po raz kolejny nieco zszokować i dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie... topless. Gwiazda dodała też wymowny podpis:

Dlaczego zawsze muszę wszystko tłumaczyć....... 🐰

Wygląda na to, że fani Madonny uznali, że rzeczywiście wokalistka nie musi nic wyjaśniać - zamiast tego zaczęli zachwycać się jej figurą i odważnym ujęciem.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE