Madonna odwiedziła 5 krajów w 3 tygodnie! Udało jej się nawet ominąć kwarantannę w UK

2021-01-12 13:00 AM
Madonna
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Trwająca na całym świecie pandemia daje się we znaki wszystkim. Jednak trudno mówić, że wszyscy w tej sytuacji są równi. To prawda, że choroba nie wybiera i dotyka zarówno osoby spoza świata show biznesu jak i największe gwiazdy. Jednak międzynarodowe sławy dysponują możliwościami, dzięki którym przetrwanie kryzysu idzie im znacznie łatwiej. Madonna np. w przeciągu 3 tygodni, odwiedziła 5 krajów. Mało tego, udało jej się nawet obejść nakaz odbycia kwarantanny po przybyciu do Londynu!

Gdy pandemia spowodowana koronawirusem dopiero się rozkręcała, gwiazdy jednogłośnie apelowały i zachęcały resztę świata do zostania w domach. Same tłumaczyły się tym, że one również rezygnują z towarzyskich spotkań, by wspólnie jak najszybciej uporać się z wirusem. Niestety takie podejście sław nie spodobało się wielu osobom. Internauci ostro hejtowali swoich ulubieńców, którzy próbowali ustawić swoje życie na równi z fanami.  

ESKA XD #013

Takie podejście zostało szybko skrytykowane, a ich autorów sprowadzono na ziemię. Wściekli fani tłumaczyli, że gwiazdy nie powinny porównywać się do „zwykłych” śmiertelników. Fani przypomnieli im, że nie każdy mieszka w wielkiej willi z basenem czy kinem do dyspozycji. To faktycznie pomogło, jednak wciąż nie można mówić o równości w tym temacie.

Po tym pojawiły się afery z wyjazdami. Jak wiadomo, gwiazdy są bardzo zapracowane a ze względu na specyfikę swojego zawodu zmuszone są do odbywania wielu podróży, często między krajami. W wielu państwach obowiązuje zakaz przemieszczenia się a po przyjeździe do kraju 10-dniowa kwarantanna.

Wiele osób, które marzą o podróżach wylewają swoje w żale w mediach społecznościowych, patrząc jak osoby ze świata show biznesu podróżują i chwalą się fotkami z wakacji. Jak to możliwe? Ano możliwe. Ostatnim dowodem na to jest Madonna, która w 3 tygodnie odwiedziła aż 5 krajów. To jeszcze nie wszystko, udało jej się nawet ominąć nakaz odbycia kwarantanny po przybyciu do Wielkiej Brytanii!

Ale od początku. Madonna znana jest nie tylko z muzyki ale także z działalności filantropijnej. Nawet w czasie pandemii musi doglądać wszystkich swoich interesów. Dlatego nie czekając długo , w Wigilię spakowała do prywatnego odrzutowca swojego ukochanego Ahlamalikiem Williamsem oraz czwórkę dzieci Davida, Mercy oraz bliźniaki Esterę i Stellę i poleciała z Los Angeles do Londynu po syna, Rocco. Stamtąd 28 grudnia rodzina wyruszyła w drogę do Egiptu i Malawi, gdzie odbyła spotkanie z prezydentem Lazarusem Chakwera. Tam nie tylko spotkała się z politykiem i mieszkańcami ale także odwiedziła założony przez siebie szpital oraz Jacaranda School for Orphans. 

Następnym punkcie na mapie była Kenia, gdzie odbyli spotkanie z plemieniem Pokot.

DLACZEGO MADONNA NIE ODBYŁA KWARANTANNY PO PRZYBYCIU DO LONDYNU?

Jak podają zagraniczne serwisy, Madonnie sprytnie udało się ominąć nakaz odbycia kwarantanny po przybyciu do Londynu. Otóż osoby podróżujące w interesach o wysokiej wartości nie musiały w grudniu się jej poddawać, jednak trzeba było spełnić określone kryteria. Z pewnością jednym z nich było poddanie się testowi na obecność Covid-19. Piosenkarka jednak była przezorna i jak podają serwisy, podczas podróży badała się regularnie.

NAJNOWSZE