Madonna

i

Autor: Matthew Rettenmund / SplashNews.com/East News / Screen/YouTube/@@ABC7Chicago Madonna zaliczyła wpadkę na koncercie

Afera

Madonna nakrzyczała na fana, który siedział podczas koncertu. Potem go przepraszała

2024-03-12 9:44

Madonna zaliczyła dużą wpadkę na swoim koncercie w Los Angeles. Zwróciła uwagę swojemu fanowi, który siedział podczas występu, a kiedy zauważyła, że mężczyzna jest niepełnosprawny, przeprosiła. Mimo wszystko w sieci wylała się fala krytycznych komentarzy.

Madonna, ikona muzyki pop, 21 lutego 2024 zagrała koncert w Vancouver. Zaśpiewała swoje największe hity, a publiczność świetnie się bawiła. W pewnym momencie, doszło jednak do sytuacji, która wywołała spore zamieszanie. Nagranie trafiło do sieci i obiegło media na całym świecie. Niektórzy poczuli się mocno urażenie zachowaniem gwiazdy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Madonna prawie umarła. "Wysiadły mi nerki". Dopiero teraz wyznała całą prawdę

Hotplota.pl: Madonna o kulach na proteście; Taylor Swift wspomina zakończenie szkoły

Madonna zaliczyła wielką wpadkę. Internauci uważają, że zachowała się okrutnie

W przerwie między piosenkami Madonna wypatrzył w publiczności mężczyznę, który siedział podczas koncertu. Wzięła mikrofon, wskazała na niego palcem i zapytała - Dlaczego siedzisz? Co tam robisz? - podeszła do skraju sceny, wychyliła się, aby lepiej go zobaczyć i dostrzegła, że mężczyzna jest osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim. Artystka natychmiast przeprosiła go słowami - To było niepoprawne politycznie, przepraszam za to. No cóż, cieszę się, że tu jesteś - powiedziała i wróciła do śpiewania

Nagranie natychmiast trafiło do sieci, a fani skomentowali zachowanie Madonny. Wiele osób zwróciło uwagę na to, jeśli ktoś zapłacił za bilet, artysty nie powinno interesować, czy ktoś stoi czy siedzi podczas występu, a ona nie powinno w ogóle zadawać takiego pytania.

Siedząc lub stojąc, mogę cieszyć się tą rozrywką, jak mi się podoba - napisał internauta

Ona nie ma klasy - czytamy dalej.

"No cóż, cieszę się, że tu jesteś"… Jakie to tandetne! Madonna powinna była zaprosić tę osobę na scenę, a przynajmniej usiąść z przodu - dodał kolejny fan.

Jakie to żenujące dla tej osoby. Wyobraź sobie, że idziesz na spotkanie z muzykiem, którego kochasz i chcesz go zobaczyć na żywo, a on obraża cię w najbardziej obrzydliwy sposób. Madonna powinna wyświadczyć światu przysługę i już przejść na emeryturę - podsumowała kolejna osoba.

Co sądzicie o reakcji Madonny?