Maciej Stuhr: "Te makabryczne 'trzy pióra' są zdobyte". Jerzy Stuhr ma się coraz lepiej!

2020-08-04 0:14 nk
Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr
Autor: WBF

Jerzy Stuhr wyszedł niedawno ze szpitala. Znany aktor przebywał w nim aż dwa tygodnie po przebytym udarze mózgu. Na szczęście rodzina Stuhra szybko zareagowała, dzięki czemu gwiazdor kina szybko wrócił do sprawności. Maciej Stuhr skomentował stan ojca w nowym wywiadzie.

Jerzy Stuhr przeszedł udar mózgu w nocy z 12 na 13 lipca 2020. Aktor trafił do szpitala, w którym spędził aż dwa tygodnie. Jego fani bardzo martwili się stanem gwiazdora kina. Tym bardziej, że Stuhr w przeszłości przeszedł zawały serca i nowotwór. Na szczęście rodzina aktora na bieżąco informowała, jak ten się czuje.

Jerzy Stuhr ma się dobrze!

W najnowszym wywiadzie Maciej Stuhr zdradził, że jego tata czuje się naprawdę dobrze!

Odpukać, na dziś stan jest świetny i samopoczucie dobre. Tato jest bardzo pogodny i bardzo radosny. Przechodziliśmy zawały z tatą i chorobę nowotworową, a teraz udar mózgu. Kiedyś w harcerstwie była taka sprawność: "trzy pióra". Te makabryczne "trzy pióra" są zdobyte i, póki co, wydaje się, że sobie z nimi poradził. Wielka opatrzność nad nim czuwa

- powiedział Maciej Stuhr w wywiadzie dla Polsatu.

73-letni aktor nagrał też wiadomość wideo dla 14-letniego fana, który mocno wspierał go w trakcie walki o zdrowie. W nagraniu widać, że Jerzy Stuhr jest w naprawdę dobrej formie - zwłaszcza jak na człowieka, który przeszedł udar mózgu.

div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/MaciekStuhr/posts/10160076743079689" data-show-text="true" data-width="">
Udar nie musi oznaczać wyroku. Liczą się godziny i minuty.Opublikowany przez Macieja Stuhr Niedziela, 2 sierpnia 2020
Jerzy Stuhr w szpitalu
NAJNOWSZE