Macaulay Culkin i Brenda Song

i

Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News Macaulay Culkin i Brenda Song powitali na świecie drugie dziecko

Macaulay Culkin doczekał się drugiego dziecka! Zdradził imię pociechy

2023-03-20 15:47

Macaulay Culkin i Brenda Song powitali na świecie drugą pociechę. Choć maleństwo przyszło na świat kilka miesięcy temu, dopiero teraz wyszły na jaw wieści o powiększeniu się rodziny Culkinów. Oto, co podaje jeden z zagranicznych portali.

Macaulay Culkin prowadził niegdyś burzliwy tryb życia. Był uzależniony od alkoholu i narkotyków, a także uwikłany był w problemy z prawem. Sławę zyskał w bardzo młodym wieku. Takie filmy jak "Kevin sam w domu", "Kevin sam w Nowym Jorku", "Richie milioner" czy "Moja dziewczyna", zna niemal każdy - to one przyniosły mu największą rozpoznawalność. Macalay w pewnym momencie na dobre zniknął z branży filmowej. Przewartościował całe swoje życie. Postanowił zakochać się i założyć rodzinę.

Na jego drodze pojawiła się Brenda Song - gwiazda Disney Channel, znana z takich produkcji jak "Nie ma to jak hotel" czy "Sekretna obsesja". Para tworzy zgodny związek, którego kluczem do sukcesu nie jest "dobra organizacja, ale dobra komunikacja" - jak podkreśliła sama aktorka. Macaulay i Brenda dwa lata temu doczekali się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Macaulay Culkin i Brenda Song nie chcieli zbyt szybko dzielić się ze światem dobrą nowiną

Macaulay Culkin i Brenda Song wieści o pierwszej ciąży trzymali w tajemnicy najdłużej, jak tylko byli w stanie. Podobnie postąpili i tym razem, gdy na świat przyszła ich druga pociecha. Mimo, iż Brenda urodziła w grudniu 2022, dopiero teraz do mediów dotarły wieści o drugim dziecko aktorskiej pary.

Tę informacje przekazał portal "Page Six". Na łamach tabloidu napisano, że para chciała podzielić się tą rewelacją i szczęściem dopiero wtedy, gdy sami będą na to gotowi. Przekazano również, że do pierwszego synka o imieniu Dakota (ur. 2021) dołączył jego braciszek, Carson (ur. 2022).

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE