Colleen Heidemann

i

Autor: colleen_heidemann/Instagram 75-letnia Colleen Heidemann zachwyca jako modelka

Udowadnia, że wiek to tylko liczba!

Ma 75 lat i jest modelką. Nie boi się odważnych sesji

2024-06-01 8:34

Colleen Heidemann skończyła 75 lat i ani myśli o emeryturze. Swoją karierę w modelingu zaczęła, będąc po sześćdziesiątce, a jej profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób. Amerykanka udowadnia, że wiek to tylko liczba i nie przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. Tylko spójrzcie na jaj zachwycające zdjęcia w bieliźnie!

Colleen Heidemann od kilku lat robi prawdziwą furorę w branży modelingowej. Kobieta każdego dnia udowadnia, że wiek to tylko liczba, a na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Colleeen, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Los Angeles uwielbia modę. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje kadry ze swojego życia. Swoimi postami, chce udowodnić kobietom, że mogą być piękne w każdym wieku, i tak jak ona mogą pozować do zdjęć na okładki największych magazynów modowych.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Ma 75-lat i nie wstydzi się swojego ciała

Na profilu 75-modelki mogliśmy wielokrotnie oglądać oszałamiające fotografie, na których prezentuje przeróżne stylizacje. Modelka, która żyje według zasady "Jeśli nie teraz, to kiedy?", łamie wszelkie konwenanse i sprzeciwia się utartym kanonom, które są narzucane kobietom. Z dumą prezentuje swoje siwe włosy i eksponuje zmarszczki. Jeden z jej ostatnich postów, na którym pozuje w niebieskiej bieliźnie, zachwycił internautów. Colleen postanowiła go wykorzystać, aby zwrócić uwagę na bardzo ważny szczegół, jakim jest starzenie się. Wielokrotnie podkreślała, że kobieta w każdym wieku może być piękna i nie powinna wstydzić się tego, jak jej ciało zmienia się wraz z wiekiem.

Ostatnio moją uwagę zwróciło to, że bardzo dobrze czujemy się, gdy młode kobiety otwarcie wyrażają swoją seksualność i często dotyczy to bielizny. Chętnie poznam waszą opinię na temat tego, dlaczego wraz z wiekiem, my kobiety czujemy się niekomfortowo, pozwalając sobie na podobną ekspresję. Trzeba przyznać, że ciało starszej kobiety nigdy nie będzie, jak ciało młodej kobiety. Czy jednak należy zakładać, że nie może mieć w sobie piękna ani uroku, które mogą wynikać z akceptacji odmiennego aspektu piękna? - napisała Colleen Heidemann.

Pod jej postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy osób, które w stu procentach zgadzają się z opinią modelki.

Piękno jest pięknem, bez względu na wiek.💖

Jesteś oszałamiająco piękna! Proszę, nadal przypominaj światu, że nie musimy wierzyć, w to co nam ciągle sprzedają!!

❤️ OSZAŁAMIAJĄCA ❤️ Bardzo seksowna fotografia, ale przede wszystkim pełna elegancji, którą nie każdy potrafi osiągnąć ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ - możemy przeczytać pod postem 75-latki.