Luna buduje eurowizyjne show! Tak brzmi The Tower w wersji akustycznej!

i

Autor: Dorota Szulc Luna buduje eurowizyjne show! Tak brzmi "The Tower" w wersji akustycznej!

Odwołane koncerty

Luna odwołuje występy przed Eurowizją! Co z jej udziałem w konkursie?

2024-04-12 21:15

Luna już niedługo zaprezentuje się na 68. Konkursie Piosenki Eurowizji. Luna opublikowała na swoim Instagramie wideo, w którym poinformowała fanów o odwołanych występach. Czy jej udział w konkursie jest zagrożony?

Niedawno media obiegła informacja o tym, że Luna straciła głos. Okazuje się, że z tego powodu była zmuszona odwołać swoje występy. I to chwilę przed Eurowizją! Czy jej występ w konkursie jest zagrożony?

Kim jest LUNA? To ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2024!

Luna odwołała występy

Luna ze względu na swój stan zdrowia była zmuszona odwołać swoje występy w Amsterdamie i Sztokholmie. Gwiazda z bólem serca przekazała te informacje. Na jej Instagramie pojawiło się wideo, w którym przeprasza swoich fanów. Widzimy ją przy zapakowanej walizce i jak sama mówi, jest tak naprawdę gotowa na wyjazd. Niestety, zdrowie jest ważniejsze. "Cześć kochani! Jak widzicie, jestem już prawie spakowana do Amsterdamu i Stockholmu. Naprawdę nie mogłam się doczekać, żeby Was zobaczyć, ponieważ Wy i muzyka są jak przepis na zdrowie. Niestety muszę najpierw wyleczyć swój głos. Jestem bardzo, bardzo smutna. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Moje serce jest tam, z Wami i nadzieją na to, że odwiedzę Amsterdam oraz Stockholm, jak tylko będzie to możliwe. Buziaki dla Was wszystkich" - mówiła zasmucona Luna. Wszystko wskazuje na to, że jej występ w Eurowizji nie jest wcale zagrożony, a najważniejsze jest to, by do czasu konkursu, oszczędzała swój głos.

Luna zaśpiewała w stolicy Szwecji. W komentarzach aż zawrzało!

Luna wystąpi niebawem w półfinale 68. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem "The Tower". Aleksandra Katarzyna Wielgomas urodziła się 28 sierpnia w 1999 roku w Warszawie.

Luna wyjawiła prawdę o swoich rodzicach. To stąd wzięła się "keczupowa księżniczka"

Luna screen

i

Autor: Instagram - Luna
Eurowizja 2024. Tak kiedyś wyglądała Luna! Odkopaliśmy stare zdjęcia Aleksandry Wielgomas. Można się zdziwić!