Luke Perry we wspomnieniach gwiazd. Przyjaciele żegnają zmarłego aktora

2019-03-05 7:50
Luke Perry - pożegnania
Autor: Twitter, Instagram

Luke Perry zmarł 4.03.2019 po rozległym udarze mózgu. Hołd aktorowi złożyli nie tylko członkowie obsady serialu Riverdale, ale także inni znani przyjaciele. W mediach społecznościowych Luke'a Perry'ego wspominają m.in. Leonardo DiCaprio oraz gwiazdy serialu Beverly Hills 90210. Aktorzy napisali wiele wzruszających słów pod adresem zmarłego.

Wiadomość, że Luke Perry nie żyje, spadła na fanów jak grom z jasnego nieba. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że aktor wróci do zdrowia po rozległym udarze mózgu, jakiego doznał kilka dni wcześniej. Niestety, gwiazdor seriali Beverly Hills 90210 i Riverdale zmarł w szpitalu.

>> Koledzy z Riverdale żegnają Luke'a Perry'ego. Gwiazdor zmarł po udarze mózgu

Luke Perry nie żyje - gwiazdy żegnają aktora

Luke Perry wcielał się w serialu Riverdale w postać Freda Andrewsa - ojca głównego bohatera Archie Andrewsa. Twórcy produkcji napisali w mediach społecznościowych, że aktor był "niesamowicie opiekuńczym, wytrawnym profesjonalistą o gigantycznym sercu i prawdziwym przyjacielem dla wszystkich".

PILNE!
Luke Perry

Autor: DDNY/Broadimage/EastNews

Luke Perry

Luke Perry NIE ŻYJE. Aktor Beverly Hills 90210 zmarł w szpitalu [NOWE SZCZEGÓŁY]

Wiadomość, że zmarł Luke Perry, szybko obiegła cały świat - w tym także świat aktorski. Wiele gwiazd postanowiło uczcić pamięć aktora postami w mediach społęcznościowych. wśród nich są m.in.: Leonardo DiCaprio, Selma Blair, Danny Trejo, Charlie Sheen, Sharon Stone, a także przyjaciele Luke'a Perry'ego z kultowego serialu Beverly Hills 90210.

Luke Perry. Jeden z najmilszych ludzi, jakich poznałam. Nie miałam przyjemności poznać go lepiej, ale wszyscy tego chcieliśmy. Moje serce bardzo współczuje jego rodzinie i przyjaciołom. Jest mi przykro. Spoczywaj w pokoju #lukeperry

- napisała Selma Blair.

Z najcięższym sercem, jestem zszokowana i załamana, mówiąc wam, że Luke zmarł. Wciąż jestem w szoku i nie mam słów, by powiedzieć, że on był prawdziwie przemiłym gentlemanem. Będzie opłakiwany i będzie go brakowało każdemu, kto go znał, oraz milionom, które go kochały. RIP, drogi Luke'u. Twój czas tutaj był zdecydowanie za krótki.

- Christine Elise McCarthy

Moje wszystkie wspomnienia ze szkoły średniej były ukształtowane przez Brendę i Dylana. Teraz muszę trzymać rękę mojej drogiej przyjaciółki, Shannen Doherty, kiedy ona opłakuje stratę Luke'a Perry'ego. To nie tak miało być. Mam nadzieję, że jego rodzina wie, jak wielu ludzi on poruszył. "Wybieram. Wybieram ciebie. Chcę ciebie. Zawsze chciałem ciebie" - mój ulubiony cytat.

- Sarah Michelle Gellar

Luke Perry. Moje myśli i moglitwy są z tymi, którzy go kochali i zawsze będą kochać.

- Catherine Zeta Jones.

NAJNOWSZE