Love Island: nowy uczestnik wchodzi do willi. Piotr Tyburski to dopiero początek!

2019-09-16 15:41 kp
Piotr Tyburski z Love Island
Autor: Polsat

W każdym kolejnym odcinku Love Island Polska dzieje się coraz więcej! Uczestnicy są coraz pewniejsi swoich miłosnych wyborów i z coraz większą odwaga starają się przekonać do siebie potencjalną drugą połówkę. Gdy jednak w willi pojawia się nowy przystojniak, sprawa może się poważnie skomplikować... Piotr zatrzęsie willą?

Nowy uczestnik w Love Island Polska to dla dotychczasowych mieszkańców willi prawdziwe wyzwanie - panowie mają w nim poważnego konkurenta do serc wybranek, a panie... nowy obiekt zainteresowania! Czy za sprawą przystojnego NModojdzie w Love Island do poważnych przetasowań?

Nowy mieszkaniec willi Love Island ma jedną, podstawową tajemnicę, której nie może jeszcze wyjawić swoim współmieszkańcom... jedno jest pewne - będzie się działo!

Love Island: Piotr Tyburski nowym uczestnikiem

Kim jest Piotr Tyburski? Piotrek to 25-letni broker finansowy z Warszawy. Ten wysoki mężczyzna - ma 193 cm wzrostu - od dwóch lat jest singlem i ma największą ochotę na zmianę tego stanu rzeczy. Piotr zna przy tym swoje zalety - jego zdaniem to charakter, wygląd i poczucie humoru. Nowy uczestnik Love Island kocha sport: dawniej zawodowo grał w piłkę nożną, a obecnie pasjonują go sporty walki.

Jaka kobieta ma u niego szanse? Piotr Tyburski nie ukrywa, że jego ideałem piękna jest Irina Shayk, szuka więc szczupłej brunetki o ciemnej karnacji. Zapytany o swoją największą miłość w życiu przyznaje, że jeszcze się taka nie trafiła, a dotychczasowe związki nie przyniosły mu spełnienia. „Nie byłem szczęśliwy. W głowie miałem imprezy i ciągłą zabawę” - wyjaśnił.

Największą tajemnicą dla uczestników Love Island będzie jednak to, że Piotr Tyburski ma... brata bliźniaka! Paweł Tyburski wejdzie do willi dzień po swoim bracie, ale o tym - cicho sza! Uczestnicy będą mieć niezłą niespodziankę!

Będziecie kibicować Piotrowi Tyburskiemu w Love Island?

Piotr Tyburski z Love Island
Autor: Polsat
NAJNOWSZE