Louis Tomlinson to prawdziwy "dresiarz" ;) Nie wierzycie? Zobaczcie te zdjęcia!

2019-12-26 17:00 kp

Trzy lata po rozstaniu One Direction możemy z całą stanowczością powiedzieć, że każdy z chłopaków zdążył przez ten czas wyrobić sobie własny styl - zarówno muzyczny, jak i modowy. Harry Styles to kolorowy, niespokojny duch, Niall Horan celuje w klasykę, Liam Payne marzy o tytule najseksowniejszego, a Louis Tomlinson... to wierny fan dresów!

Wszyscy fani Louisa Tomlinsona doskonale wiedzą, jak trudne przeżycia ma za sobą członek One Direction. Pod koniec 2016 roku zmarła mama muzyka, Johannah Deakin. Louis musiał poradzić sobie nie tylko z tą wielką stratą, ale i końcem działalności 1D i nową dla niego rzeczywistością. Gdy wychodził już na prostą, przyszedł kolejny cios - śmierć siostry Felicite.

To wszystko to już przeszłość, z którą Louis Tomlinson rozliczy się na debiutanckiej płycie. Piosenkarz ogłosił już datę premiery krążka - płyta Walls ukaże się 31 stycznia 2020.

Styl Louisa Tomlinsona

Czego możemy spodziewać się po płycie Louisa Tomlinsona? Wiadomo, że muzyk inspirował się głównie twórczością Oasis i Arctic Monkeys. To w muzyce. Louis nie pozbył się jednak swojego stylu na rzecz skórzanych kurtek. Piosenkarz jest wierny... dresom! Wystarczy zajrzeć na Instagram Louisa Tomlinsona, by przekonać się, że w 2019 roku nie rozstawał się on ze swoimi ulubionymi sportowymi ciuchami - czy to na scenie czy w studiu nagraniowym.

I pomyśleć, że w One Direction ktoś hamował jego dresowe zapędy... zobaczcie zdjęcia! ;)

Zobacz też:

NAJNOWSZE