Lizzo pokazała się w bikini. Reakcja fanów natychmiastowa

2021-05-31 14:00 AM
Lizzo
Autor: Rex Features/East News

Lizzo to jedna z tych artystek, którą cechuje ogromny dystans do siebie, poczucie humoru i przede wszystkim brak kompleksów. Od lat promuje miłość do samej siebie i kompletnie nie zwraca uwagi na swoje niedoskonałości. Wręcz przeciwnie, uwielbia je eksponować, czym tylko zachwyca swoich fanów.

Lizzo zaraża dystansem do siebie i olbrzymią dawką poczucia humoru. Oprócz tego słynie z miłości do swoich niedoskonałości. Uwielbia pokazywać je nie tylko w social mediach, ale także na scenie, gdzie występuje w skąpych strojach.

Wystarczy odwiedzić jej Instagram, by przekonać się, że dystans i miłość do swojego ciała to jej drugie imię. Na instagramowym profilu Lizzo właśnie pojawiły się fotki, na których artystka pozuje w bikini. To znaczy, pisząc jaśniej w górze od bikini. Ubrana w niebieską górę od stroju kąpielowego i poszarpane spodnie przemierzała ulice.  

Piosenkarka ściągnęła uwagę nie tylko paparazzi, ale także internautów, którzy pod postami nie mogli powstrzymać się od komentarzy.

Jesteś taka piękna

Jesteś idealna

Jesteś bardzo gorąca, chciałabym być tak piękna jak ty

- zachwycali się fani.

Lizzo to jedna z tych gwiazd, które słyną z promowania pozytywnego nastawienia do swojego ciała. Jej fotki i filmiki na Instagramie są w pełni naturalne, co zachwyca miliony fanów. Jej konto obserwuje ponad 10 milionów użytkowników.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
NAJNOWSZE