Lindsay Lohan opublikowała zdjęcie z chłopakiem? Fani dostali niezłą zagadkę…

2020-02-07 12:47 AM
Lindsay Lohan
Autor: Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Wygląda na to, że Lindsay Lohan uwielbia się bawić z fanami w „kotka i myszkę”. Raz jasno daje do zrozumienia, że rozpoczęła nowe uczuciowe życie, a innym razem twierdzi, że od dawna wiedzie życie singielki. Teraz Lohan ponownie wrzuca na Instagram zdjęcie z przyjaciółmi i… nowym chłopakiem?

Życie uczuciowe Lindsay Lohan to nie lada zagadka. Głowią się nad nią nie tylko media ale i fani. Raz gwiazda utrzymuje, że jest szczęśliwie zakochana a raz, że nie ma na to czasu. W grę wchodzą też związki z dziewczynami. Internauci więc mają niemałą zagadkę. Po raz kolejny Lohan uraczyła ich zagadkowym zdjęciem. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie na którym pozuje z siostrą i grupą znajomych. Wśród nich jest tajemniczy mężczyzna ubrany w czarną kurtkę, którego prawdopodobnie coś łączy z Lohan!

O ile na Instagramie Lohan podpisując zdjęcie dodała jedynie roześmianą emotkę, to na Snapchacie miała ona oznaczyć siostrę i podpisać:

„@Aliana urocza noc z siostrą i moim chłopakiem Baderem. Taka magiczna noc”.

LINDSAY LOHAN ZNALAZŁA MIŁOŚĆ ŻYCIA?

Chłopaka Lindsay nie oznaczyła ani na Snapchacie ani na Instagramie. Jak wywęszyli fani, Lohan obserwuje konto, które prawdopodobnie należy do Badera, jednak jest ono prywatne i w porównaniu do Lohan liczy zaledwie niecałe 600 followersów. Warto też dodać, że kiedyś w wywiadzie aktorka twierdziła, że marzy by spotkać chłopaka, który będzie spoza show biznesu i nie będzie żył Instagramem! Mimo braku oficjalnego potwierdzenia, wrzucona fotka i komentarz sprawiły, że rozpoczęły się spekulacje na ten temat. Fani byli dla siebie tak uprzejmi, że wskazywali sobie nawet wybranka Lohan na zdjęciu.

„Facet w czarnej kurtce”. – pisał jeden z internautów.

Patrząc na to zdjęcia, trzeba przyznać, że ładna z nich para!

Wyświetl ten post na Instagramie.
😄 Post udostępniony przez Lindsay Lohan (@lindsaylohan)
Lindsay Lohan
Autor: Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News
NAJNOWSZE