Lil Nas X poczuł święta! Ruszył w miasto w przebraniu z klipu i kupił fanom kawę

2020-11-20 20:03 es
 Lil Nas X
Autor: dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-8967711/Lil-Nas-X-buys-fans-drinks-Hollywood-Starbucks-promoting-music-video-Holiday-costume

Lil Nas Xz zawsze zaskakuje nas swoimi stylizacjami! Nikomu nie trzeba mówić, że ma wyjątkowe wyczucie stylu. Warto natomiast wspomnieć, że ma też gest. W ramach promocji nowego klipu kupił fanom kawusię. Miło?

Lil Nas X nie wie co to przesada! Ten człowiek nieustannie zaskakuje nas swoimi stylizacjami. Potrafi zrobić show nawet z wypadu po kawę!

Niedawno Lil Nas X wypuścił świąteczny teledysk. Dlatego teraz, w ramach promocji gania po mieście w szalonym kostiumie. Fani nieźle się zdziwili, widząc go w takim stroju. Muzyk pokazał, że nie tylko ma styl, ale i gest.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Lil Nas X w świątecznym przebraniu kupił fanom kawę

Nie ma nic lepszego niż pyszna kawusia. Chyba że darmowa kawusia. Chyba że darmowa kawusia w prezencie od idola. Lil Nas X wie jak zwrócić na siebie uwagę!

Muzyk jest tuż po premierze świątecznego teledysku - który ma już 20 milionów wyświetleń! W ramach promocji Lil Nas X wozi się po mieście w przebraniu. Srebrny strój w połączeniu z siwą brodą i szaloną czupryną robi wrażenie. Do tego kosmiczne buty i soczewki kontaktowe. WOW!

Lil Nas X przyjechał pod kawiarnię i od razu zrobił show. Paparazzi robili mu zdjęcia. Muzyk odpowiedzialnie zdjął maseczkę do fotek, włożył ją z powrotem przed opuszczeniem samochodu.

Później Lil Nas X sprawił swoim fanom prezent w postaci miętowych frappuccino. Czyżby to był Mikołaj na miarę 2020 roku?

NAJNOWSZE