Lil Masti

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@lilmasti Lil Masti zamówiła sprzątanie domu za 1500 złotych

Lil Masti zamówiła sprzątanie domu za 1500 złotych. Ekipa miała co robić

2022-11-30 13:14

Lil Masti już zaczęła świąteczne przygotowania. Porządki ruszyły pełną parą, a influencerka zamówiła sprzątanie za 1500 złotych! Liczna ekipa nie próżnowała, a obowiązków było co niemiara.

Lil Masti w ostatnim czasie podjęła wiele ważnych decyzji. Zrezygnowała z freakowych walk MMA, a także oznajmiła wszem i wobec, że wraz z partnerem Tomaszem Woźniakiem chcą starać się o dziecko. Domowa i rodzinna atmosfera udzieliła się Lil Masti, która postanowiła przygotować dom na święta Bożego Narodzenia.

Aniela Bogusz nie oszczędza na sprzątaniu. Niektórzy złapaliby się za głowę

Aniela Bogusz może pochwalić się luksusowym domem. Wnętrza są wykończone w najwyższym standardzie, a elementy wyposażenia pochodzą z najwyższej półki. Lil Masti mieszka w nim ze swoim długoletnim partnerem Tomaszem Woźniakiem.

Aniela nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie, o czym może świadczyć chociażby fakt posiadania 6 pokoi i dwóch łazienek. Tak duży metraż to jednocześnie wielkie wyzwanie podczas sprzątania, dlatego Aniela i Tomasz korzystają z usług specjalistów.

Influencerka właśnie zaczęła świąteczne przygotowania, a zanim rozpocznie dekorowanie domu, zamówiła sprzątanie. Taka usługa wyniosła ją 1500 złotych! W grę wchodziło nie tylko standardowe ścieranie kurzy i odkurzanie, ale także pranie tapicerek i dywanów. Trzeba przyznać, że na taki wydatek mogą pozwolić sobie osoby bardziej zamożne.

Lil Masti

i

Autor: Screen/Instagram/@lilmasti Lil Masti pokazała ile wyniosły ją przedświąteczne porządki
KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054