Liam Payne ma romans z 10 lat od siebie starszą kobietą! Spotykają się potajemnie od miesięcy!

2016-02-27 18:08
Liam Payne i Cheryl Fenrnandez-Versini
Autor: SPLASH NEWS Liam Payne i Cheryl Fenrnandez-Versini

Jak donosi The Sun, Liam Payne od grudnia zeszłego roku spotyka się z brytyjską wokalistką, Cheryl Cole!

Jak donosi The Sun, Liam Payne od grudnia zeszłego roku spotyka się z brytyjską wokalistką, Cheryl Cole!

Zayn Malik, It's You: Video gotowe! Nowy teledysk Zayna Malika tylko dla wybranych?!

Liam Payne i Cheryl Cole mają romans! Tak donosi brytyjskie pismo The Sun! Według tabloidu członek One Direction i brytyjska wokalistka spotykają się potajemnie od grudnia zeszłego roku!

Ona ma 32 lata i niedawno wzięła rozwód z mężem. On w październiku 2016 roku zakończył długi związek z Sophią Smith. Poznali się na planie X Factora i podobno są w sobie szalenie zakochani! "Cheryl i Liam są w związku. To stało się nieoczekiwanie, ale oboje są ze sobą bardzo szczęśliwi" - czytamy w The Sun wypowiedź znajomego członka 1D.

Według The Sun na dowód miłości do 10 lat starszej artystki Liam Payne zrobił sobie taki sam tatuaż. W styczniu na dłoni Liama Payne'a pojawiły się dokładnie takie same róże, jakie zdobią pośladki 32-letniej Cheryl!

Cheryl Cole i Liam Payne poznali się 5 lat temu, kiedy członek 1D miał zaledwie 17 lat. Od tego czasu oboje się przyjaźnią, ale pod koniec zeszłego roku między nimi zaiskrzyło. Według The Sun ich relacja to coś więcej, niż tylko przelotny romans, a Liam jest w starszej partnerce zakochany po uszy.

10 lat starsza mężatka w trakcie rozwodu - co myślicie o takiej partii dla Liama Payne'a? ;) Myślicie, że Cheryl Cole i Liam pasują do siebie? Czy jednak członek 1D powinien poszukać sobie kogoś w swoim wieku?

Choć z drugiej strony... trzeba przyznać, że choć Cheryl Cole ma 32 lata, to nadal wygląda jak "gorąca 20-stka"! ;)

Cheryl Cole
Autor: SPLASH NEWS Cheryl Cole

NAJNOWSZE