Liam Payne jest "bardzo szczęśliwy" z Mayą Henry! Co jeszcze o niej powiedział?

2019-09-18 15:00 kp
Maya Henry, Liam Payne
Autor: Pacific Press/Sipa USA/East News; Doug Peters/Press Association/East News

Liam Payne przez ostatnie tygodnie ukrywał swój związek z młodą Mayą Henry. Wokalistka po raz pierwszy spotykał się z modelką już rok temu - wtedy zakończyło się jednak na krótkim flircie. Tym razem sprawa jest znacznie poważniejsza, a piosenkarz i celebrytka coraz odważniej pokazują się razem. Liam w końcu przerywa milczenie.

Liamowi Payne nie było łatwo utrzymać w tajemnicy swojego trwającego od tygodni związku z Mayą Henry. Piosenkarz słynie bowiem z wyjątkowej gadatliwości i trudno mu trzymać język za zębami w kwestiach życia osobistego - to zresztą był jeden z powodów jego kłótni z Cheryl. To właśnie ze względu na nią Liam w ostatnim czasie nie opowiadał jednak w mediach o swoim kwitnącym romansie.

Teraz jednak Liam Payne uznał, że najwyższy czas uchylić rąbka tajemnicy na temat jego nowej-starej relacji. Jak mu się układa z Mayą Henry i czy możemy liczyć na coś poważnego?

Liam Payne i Maya Henry razem? Liam zabiera głos

Nieco tajemniczo Liam Payne postanowił opowiedzieć w ostatnim wywiadzie o swojej decyzji na temat ponownego spotykania się z młodą gwiazdką. Trudno nie zauważyć, że ostatnie wybory randkowe Liama spotykały się z dość sporą krytyką ze spory opinii publicznej - zwłaszcza jego romans z Naomi Campbell, który zakończył się zanim zdążył się jeszcze na dobre zacząć.

Tym razem Liam Payne nie ma jednak zamiaru przepraszać.

W tej chwili jestem bardzo szczęśliwy. Jestem już poza etapem, w którym martwi mnie to, czy ... to nie jest warte mojego szczęścia. Wolę po prostu wyjść i robić, co chcę. Już mnie to nie obchodzi. Nie mam nic do ukrycia, więc jest w porządku.

- powiedział Liam Payne w Capital Breakfast with Roman Kemp.

Pozostaje więc czekać na pierwsze wspólne fotki Liama Payne i May'i Henry! Myślicie, że stworzą poważny związek?

NAJNOWSZE