Liam Hemsworth sprzedał dom w Malibu. Był ostatnią pamiątką po małżeństwie z Miley Cyrus?

2020-11-20 18:04 es
 Liam Hemsworth
Autor: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Miley Cyrus i Liam Hemsworth mieszkali razem w pięknym domu w Malibu. Niestety dwa lata temu ich posiadłość doszczętnie spłonęła. Pożar popchnął ich do ślubu, który szybko skończył się rozwodem. Teraz Liam Hemsworth pozbył się prawdopodobnie ostatniej pamiątki po tym małżeństwie - domu w Malibu.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth tworzyli dość wybuchowy związek. W ciągu kilku lata rozstawali się, a później wracali. Para wiele razem przeszła. W 2018 roku w Kaliforni szalały ogromne pożary. Spłonęło wówczas 96949 akrów, a 1643 konstrukcji zostało zniszczonych. Wśród nich był dom pary w Malibu.

Wstrząśnięci tymi wydarzeniami Miley Cyrus i Liam Hemsworth zdecydowali się na ślub. Jednak decyzja podjęta w emocjach okazała się niesłuszna. Ogłosili separację w sierpniu zeszłego roku, a sfinalizowali rozwód w styczniu 2020.

Teraz Liam Hemsworth pozbył się ostatniej rzeczy, która łączyła go z Miley Cyrus.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Liam Hemsworth sprzedał dom w Malibu

Były mąż Miley Cyrus sprzedał dom w Malibu za 3,6 miliona dolarów. Sporo stracił na tej transakcji, bo w 2014 roku zapłacił za niego 6,8 miliona dolarów. Nie ma się jednak co dziwić, że dostał tak mało.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie zdecydowali się na odbudowę domu. Chociaż według Variety dostali zgodę urzędników na stawianie nowego domu.

Posiadłość, w której mieszkali Miley Cyrus i Liam Hemsworth przypomina dziś pobojowisko. Działka o powierzchni 7,4 akra obecnie składa się z wypalonej betonowej podstawy i pustego basenu, otoczonego zwęgloną ziemią.

NAJNOWSZE