Liam Hemsworth obchodzi urodziny Miley Cyrus! Co za piękne słowa

2018-11-24 14:46
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: Evan Agostini/Invision/AP/Fotolink

Miley Cyrus i Liam Hemsworth mają za sobą trudne dni. Gwiazda straciła ostatnio w wyniku pożaru dom. Teraz złe chwile mają za sobą i z radością świętują urodziny Miley. Co takiego napisał o niej ukochany?

Przez wiele lat swojego związku Miley Cyrus i Liam Hemsworth pokazali, że potrafią być ze sobą na dobre i na złe. Mimo wszelkich przeciwności losu i problemów, para ostatecznie jest razem i jest bardzo szczęśliwa. Za nimi ważny dzień.

23 listopada Miley Cyrus obchodziła swoje 26. urodziny. Z tej okazji Liam Hemsworth nie mógł nie napisać o ukochanej kilka wspaniałych słów na Instagramie.

Miley Cyrus obchodzi urodziny

Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej dziewczyny. Jesteś cenniejsza niż kiedykolwiek. Jestem wdzięczny, że mam cię w moim życiu.

- czytamy.

Wsparcie Liama Hemswortha było Miley Cyrus w ostatnich dniach potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Pożar w Kalifornii zabrał jej dom w Malibu wraz ze wszystkimi wspomnieniami i cennymi przedmiotami. Dla niej najwazniejsze było jednak jedno - nby jej ukochany i jej zwierzęta były bezpieczne.

I to się udało. Teraz cała gromada świętuje urodziny Miley <3

>> Barbara Kurdej-Szatan obejrzała, co pijana wrzuciła na Insta Story. Reakcja? "Hmmmm"

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happy birthday to my sweet girl. You’re more precious than ever. So thankful to have you in my life. ❤️ Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)
NAJNOWSZE