Leonardo DiCaprio na randce z 23-letnią modelką. Internauci zachwyceni jej urodą!

i

Autor: RL/REPORTER/ East News

Leonardo DiCaprio na randce z 23-letnią modelką. Internauci zachwyceni jej urodą!

2022-12-22 16:35

Leonardo DiCaprio znany jest nie tylko z ogromnego talentu aktorskiego, ale również wybierania na swoje partnerki dużo młodszych kobiet. Wygląda na to, że w najbliższej przyszłości nie ulegnie to zmianie. Tym razem przyłapano go na randce z 23-letnią modelką! Zerwie z nią przed 25. urodzinami, czy jednak przełamie "klątwę"?

Leonardo DiCaprio często wybiera na swoje partnerki młodsze kobiety. Wygląda na to, że tym razem nie zrobił wyjątku. Nie powinno to być zaskoczeniem. Został przyłapany na randce z 23-letnią modelką. Victoria Lamas jest młodsza od aktora o 25 lat! Piękność jest córką znanego aktora. Internauci są zachwyceni jej niebywałą urodą. Zastanawiają się jednak, czy ich związek przetrwa więcej niż dwa lata? W końcu DiCaprio wyśmiewany jest za to, że nigdy nie spotyka się z kobietami starszymi niż 25 lat! Lamas idealnie wpasowuje się we wzór, którym "podąża" mężczyzna. Poniżej dowiecie się, jak wygląda potencjalna partnerka gwiazdy Hollywood.

Billie Eilish świętowała 21 urodziny w skąpym stroju Mikołaja. Towarzyszył jej 10 lat starszy partner i gwiazdy show-biznesu

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064

Victoria Lamas na randce z Leonardo DiCaprio

Victoria Lamas jest 23-letnią modelką. Swoją urodę chętnie prezentuje na Instagramie. To córka aktora - Lorenzo Lamasa. Teraz okazuje się, że może być nową partnerką znanego aktora Hollywood - Leonardo DiCaprio. Fani są zachwyceni jej urodą. Zresztą nie ma co się dziwić, jest najprawdziwszą pięknością! Oto niektóre z komentarzy, które możecie przeczytać pod fotografiami na jej mediach społecznościowych:

Dosłownie doskonała - napisał jeden z użytkowników.

Perfekcyjna - można przeczytać pod kolejnym zdjęciem.

Przepiękna - stwierdził użytkownik.

Leonardo DiCaprio - klątwa 25 lat

W ciągu ostatnich miesięcy, Leonardo DiCaprio zerwał z kobietą, z którą był przez 4 lata! To wtedy internauci odkryli pewien wzór, którym podąża mężczyzna. Okazuje się, że jego partnerki mają co najwyżej 25 lat! Gdy myślano, że zmieni się to w przypadku jego poprzedniego związku, chwilę po jej 25. urodzinach mężczyzna zerwał z długoletnią partnerką. Czy Victorię Lamas czeka to samo?

Sonda
Myślisz, że Leonardo DiCaprio przełamie kiedyś znany wzór?