Lena Katina

i

Autor: East News Lena Katina ponownie wyszła za mąż

Lena Katina z t.a.T.u wyszła za milionera. Pokazała bardzo skromną suknię

2022-06-24 12:51

Lena z legendarnego zespołu t.a.T.u. ponownie wyszła za mąż. Dobrą nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Jej wybrankiem jest milioner, który fortuny dorobił się pracując w branży technologicznej.

Lena Katina właśnie oznajmiła, że wyszła za mąż. Związała się z rosyjskim milionerem Dimitrijem Spiridonowem – prezesem firmy CloudPayments. Zaręczyli się pod koniec maja tego roku i jak widać nie czekali zbyt długo.

No cóż... Znowu jestem mężatką. Wciąż nie mogę w to uwierzyć... Kocham cię, Dimitrij - napisała na Instagramie.

Lena Katina z t.a.T.u i jej nowy związek z rosyjskim milionerem

Lena zyskała popularność na początku lat 2000, kiedy wraz z Julią Wołową należały do składu t.a.T.u. Wówczas cała Polska nuciła ich najpopularniejszą piosenkę „Nas nie dogoniat”. Jednak nie tylko dzięki muzycznej twórczości osiągnęły sławę. Ich skandaliczny wizerunek wywołał spore zamieszanie. Piosenkarki utrzymywały bowiem, że łączy ich homoseksualna relacja. Dopiero po latach wyznały prawdę mówiąc, że ich lesbijska miłość była częścią akcji promocyjnej zespołu.

Duet rozpadł się w 2011 roku, a każda z dziewczyn poszła w swoją stronę. Julia zaszła w ciążę, a Lena zaczęła spotykać się ze słoweńskim muzykiem Sashą Kuzmanoviciem, a w 2013 roku wzięli ślub. W 2015 roku urodził się ich syn Aleksander. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu i w 2019 roku rozwiedli się.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sanah wzięła ślub w tajemnicy? Zaskakujące doniesienia o sekretnej uroczystości

Lena znalazła szczęście u boku Dimitrija Spiridonowa. Na Instagramie opublikowała zdjęcie oraz wideo, na których prezentuje się w kremowej, skromnej sukience sięgającej kostek, o grubej fakturze i głębokim dekolcie.

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50