Lea Michele przeżywa KRYZYS MAŁŻEŃSKI po skandalu z Glee? Znamy prawdę!

2020-06-29 22:01 nk
Lea Michele
Autor: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Czy Lea Michele i Zandy Reich mają kryzys z powodu skandalu wokół aroganckiego zachowania aktorki na planie serialu Glee? Ciężarna gwiazda stała się ponoć chimeryczna, a mąż kompletnie nie umie się z nią dogadać! Czy małżeństwo stanie pod znakiem zapytania?

9 marca 2020 Lea Michele i Zandy Reich obchodzili 1. rocznicę swojego ślubu. Aktorka jest obecnie w zaawansowanej ciąży, spodziewając się pierwszego dziecka z mężem. Czyżby jednak małżeństwo pary stało pod znakiem zapytania po niedawnym skandalu z gwiazdą Glee w roli głównej?

Lea Michele i Zandy Reich na zakręcie?

Opisywaliśmy Wam aferę wokół Lei Michele po tym, jak jedna z jej koleżanek z planu oskarżyła aktorkę o aroganckie i bardzo niemiłe zachowanie podczas kręcenia Glee. Za jej słowami poszły kolejne zarzuty ze strony kolejnych członków obsady.

Skandal wokół zachowania Lei Michele w Glee podobno fatalnie odbił się na jej małżeństwie. Amerykański magazyn Star twierdzi, że związek jest w poważnym kryzysie! Periodyk powołuje się na osobę z otoczenia pary, która zdradziła, że Michele jest "zrozpaczona, że jej wizerunek grzecznej dziewczynki został zniszczony" i stała się oschła oraz humorzasta. Reich podobno "nie wie, jak ją uspokoić". Na domiar złego, jeśli wierzyć plotkom, Lea jest "bardziej skupiona na naprawieniu swojej kariery, niż na uzdrowieniu małżeństwa".

Co ciekawe, te plotki dementuje jeden z amerykańskich serwisów. Gossip Cop również powołuje się na anonimowego informatora - najwyraźniej nie tego samego, co Star... ;)

Są silniejsi, niż kiedykolwiek i bardzo podekscytowani oczekiwaniem na nowego dzidziusia.

- mówi przyjaciel Lei Michele w rozmowie z amerykańskim serwisem GossipCop.

Komu wierzycie?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE