Lara Gessler nie odbiera telefonu od mamy! Dlaczego? WYJAŚNIŁA! [SZCZEGÓŁY]

2021-02-21 21:00 RD
Lara Gessler
Autor: WBF

Magda Gessler od jakiegoś czasu bardzo chwali się tym, że uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną. Familijne fotki spotęgowało przyjście na świat wnuczki znanej restauratorki. W jednym z ostatnich wywiadów Magda wyznała jednak, że jej córka, Lara, nie odbiera od niej telefonów. Gwiazda wyznała, że nie może widywać się ze swoją ukochaną wnuczką. Teraz głos w tej sprawie zabrała Lara. Co powiedziała córka Magdy Gessler? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler przez długi czas bardzo skupiała się na karierze. Oczywiście teraz też to robi, ale nie zapomina o swoich najbliższych, czyli między innymi dzieciach. Ostatnio relacje z córką, Larą jeszcze bardziej się poprawiły. A wszystko przez to, że kilka miesięcy temu na świat przyszła córeczka Lary. Magda została więc szczęśliwą babcią i mega spełniała się w tej roli. Jednak w ostatnim wywiadzie powiedziała coś, co wielu fanów zaskoczyło. 

W rozmowie z dziennikarzami serwisu Jastrząb Post restauratorka powiedziała, że przez pandemią koronawirusa coraz rzadziej widuje się z córką i wnuczką. 

Lara oddala mi wnuczkę coraz bardziej, żeby była bardziej bezpieczna. Bardzo dużo robi pracy w studiach, w miejscach bezpiecznych. Starają się trzymać tę rodzinę trochę dalej od cywilizacji

powiedziała gwiazda. 

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Sytuację postanowiła wyjaśnić sama Lara, która w niedzielę była gościem w programie Dzień Dobry TVN. 

To jest kwestia dwóch kobiet dość zapracowanych, którym jest się ciężko spotkać, ale mama dzisiaj do nas przychodzi na obiad. Nie jestem mistrzynią w odbieraniu telefonów, więc jak już któryś raz nie odbieram od niej telefonu, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą

powiedziała Lara i dodała, że jej córka coraz częściej zaczyna przypominać jej mamę. Podobno mała Nena zaczyna piszczeć i wydawać z siebie takie dźwięki, których Lara dawno już nie słyszała. 

NAJNOWSZE