Lara Gessler nie ochrzci syna. Decyzja jest uzasadniona!

i

Autor: Akpa Lara Gessler nie ochrzci syna. Decyzja jest uzasadniona!

Lara Gessler nie ochrzci syna. Decyzja jest uzasadniona!

2022-11-23 15:40

W tym roku media obiegła wiadomość, że Lara Gessler urodziła syna - Bernarda. Gwiazda już wcześniej oznajmiła, że nie ma zamiaru ochrzcić swojej pierworodnej córki, teraz okazuje się, że względem syna również ma takie plany. Dlaczego zdecydowała się akurat na taki krok? Decyzja jest jak najbardziej uzasadniona!

Córka Magdy Gessler we wrześniu 2022 roku urodziła swoje drugie dziecko - syna Bernarda. Zdradziła, że jest on naprawdę spokojnym dzieckiem! Wcześniej już świat obiegła wiadomość o tym, że żona Piotra Szeląga nie zamierza chrzcić swojej córki. Była to decyzja szeroko komentowana w mediach, wiele osób zastanawiało się, czy po narodzinach chłopca również się na to zdecyduje. Teraz okazuje się, że co do niego ma takie same plany. Pociecha znanej restauratorki uzasadniła swoją decyzję, którą podjęła wraz z mężem. Okazało się, że kobieta jest bardzo szczerą i konsekwentną osobą, w działaniach, których się podejmuje!

Magda Gessler świętuje 2. urodziny wnuczki! Rodzina wyprawiła je w willi

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Lara Gessler nie ochrzci syna

Lara Gessler wraz z Piotrem Szelągiem postanowili, że nie będą chrzcić swoich dzieci. Trzeba przyznać, że dobrze uzasadnili swoją decyzję. Podczas rozmowy z Jastrząb Post kobieta oznajmiła:

Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram Kościół katolicki, więc nie ma za bardzo powodu, żebym chrzciła dziecko.

To właśnie ten sam czynnik miał wpływ na to, że para już wcześniej nie ochrzciła swojej pierworodnej córki.

Lara Gessler - macierzyństwo

Lara Gessler chętnie opowiada o tym, czym jest dla niej macierzyństwo. W niedawnym wywiadzie opowiedziała nie tylko o tym, jaką ona jest matką, ale również jak Magda Gessler sprawdza się w roli babci. Żona Piotra Szeląga przyznała, że jej drugie dziecko jest naprawdę grzeczne. Przyznała również, że jej mama nie ma czasu, aby zajmować się wnukami, gdyż pracuje, jednak nie zapomina o nich i je uwielbia!