Lana Del Rey zerwała z chłopakiem! Byli razem przez pół roku

2020-03-20 10:49 kp
Lana Del Rey i Sean Larkin
Autor: Rex Features/East News

Lana Del Rey spędziła ostatnie miesiące w towarzystwie przystojnego policjanta, Seana Larkina. Wokalistka chętnie pokazywała się z wybrankiem i publikowała z nim wspólne zdjęcia, a fani gorąco kibicowali ich relacji. Tymczasem... to już przeszłość. Larkin osobiście przyznał właśnie, że z Laną Del Rey łączy go dziś jedynie przyjaźń. Co się stało?

Lana Del Rey znów jest singielką. Sześć miesięcy po tym, jak wokalistkę po raz pierwszy sfotografowano z przystojnym policjantem, para się rozstała. O rozstaniu opowiedział sam Sean Larkin, któremu znajomi nadali ksywkę Sticks.

Jeszcze pod koniec stycznia miłość Lany Del Rey i jej wybranka kwitła. Lana pozowała z Seanem Larkinem na ściance podczas gali Grammy 2020. Para wyglądała na bardzo szczęśliwą, przytulając się i całując przed fotoreporterami. Wokalistka i policjant nie opowiadali dużo o swoim związku, ale Lana chętnie pokazywała ukochanego na Instagramie.

Lana Del Rey i Sean Larkin rozstali się

Sam Sean Larkin przyznał, że nie jest już chłopakiem Lany Del Rey, podczas rozmowy z New York Times.

W tej chwili jesteśmy tylko przyjaciółmi. Nadal rozmawiamy, ale, mamy teraz napięte harmonogramy.

- powiedział. Trzeba jednak przyznać, że wobec zakazu wychodzenia z domu - chyba że w ważnej potrzebie - wprowadzonego przez władze Kalifornii, ich "napięte harmonogramy" mogą ulec zmianie...

Larkin zdradził też, że choć Lana jest gwiazdą, to para starała się spędzać czas tak, jak inni zakochani.

Kiedy byliśmy w Tulsie, spędzaliśmy czas z moimi przyjaciółmi z organami ścigania i ich znajomymi. Na Super Bowl bawiliśmy się razem, kolacje i takie tam. Normalne rzeczy, które pary robią ze swoimi przyjaciółmi.

- powiedział.

Tymczasem Lana Del Rey zdążyła usunąć z Instagrama zdjęcia z byłym facetem. Żałujecie, że już nie są razem?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Later we traded hats. #blackandwhite Post udostępniony przez Sean Larkin (@sean_c_larkin)
NAJNOWSZE