Lady Gaga nie ma przed Tobą tajemnic? Sprawdź się! [QUIZ]

2019-03-03 16:00
Lady Gaga
Autor: Rex Features/East News

O żadnej innej artystce nie mówi się w ostatnich tygodniach tak wiele, jak o Lady Gadze! Za sprawą roli w filmie "Narodziny gwiazdy" Gaga jest gwiazdą nie tylko muzyczną, ale i filmową. A czy Ty wiesz o niej wszystko? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Lady Gaga ma za sobą bardzo trudną, artystyczną drogę. Początkowo nierozumiana i wyśpiewana, w końcu stała się wielką gwiazdą za sprawą krążka The Fame. Gaga przez lata miała łatkę skandalistki, na którą zresztą intensywnie pracowała - półnagie występy i kontrowersyjne wypowiedzi były jej codziennością. Ostatnia płyta Joanne oraz jej najnowsze, artystyczne wybory pokazują jednak, jak dużą osiągnęła dojrzałość!

Najlepiej świadczy o tym oczywiście występ Lady Gagi w filmie Narodziny gwiazdy. Wokalistka nie tylko potwierdziła tam swoją wielką, muzyczną klasę, ale i pokazała duży talent aktorski. Zwieńczeniem tej pracy jest statuetka Oscara 2019 dla numeru Shallow.

HOT TEMAT
Bradley Cooper i Lady Gaga

Autor: Rex Features/East News

Była żona Bradley'a Coopera komentuje jego "romans" z Lady Gagą! Wbiła mu szpilę

Lady Gaga - quiz

Tymczasem na hotplota.pl możecie sprawdzić swoją wiedzę o tej niezwykłej artystce! Czy jesteście prawdziwymi fanami Lady Gagi i nie ma ona przed Wami tajemnic? Rozwiążcie quiz na hotplota.pl i sprawdźcie, jak wiele wiecie o Lady Gadze.

Zobacz też:

NAJNOWSZE