Kylie Jenner skończyła 25 lat. Jej mama pokazała niepublikowane zdjęcia z dzieciństwa

2022-08-11 13:51 Joanna Dembek
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER Kylie Jenner skończyła 25 lat

Kylie Jenner przyszła na świat 10 sierpnia 1997 roku w Los Angeles w rodzinie, która znana jest głównie z programów reality show, które biją rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Jej mama, Kris Jenner, opublikowała na Instagramie stare zdjęcia malutkiej córeczki, składając jej przy okazji publiczne życzenia z okazji 25. urodzin.

Kylie Jenner właśnie ukończyła 25 lat. Celebrytka jest córką lekkoatlety i mistrza olimpijskiego w wieloboju Bruce’a Jennera, który w 2015 roku przeszedł operację zmiany płci. Od tamtej pory nazywa się Caitlyn Jenner. Natomiast matką Kylie jest Kris Jenner. Młoda gwiazda telewizji jest siostrą Kendall Jenner, a oprócz tego posiada również ósemkę przyrodniego rodzeństwa. Jubilatka stała się znana za sprawą reality show opowiadający o życiu jej rodziny: "Z kamerą u Kardashianów". W późniejszym okresie Kylie rozpoczęła karierę jako modelki. Jej zdjęcia były w takich magazynach jak "Teen Vogue" czy "Cosmopolitan". Obecnie bierze udział w sesjach zdjęciowych największych marek modowych. Celebrytka założyła również firmę wegańskich kosmetyków do pielęgnacji.

Kris Jenner składa córce publiczne życzenia urodzinowe. Nie zabrakło poruszających słów

O Kylie Jenner jest również głośno za sprawą zabiegów plastycznych, którymi poddała się wiele lat temu. Operacji zmieniły ją nie do poznania. W mediach sama przyznała, że usta zaczęła powiększać już w 2015 roku, mając wówczas 18 lat. To jedyne zabieg, do którego przyznała się celebrytka, choć internauci nie wierzą to to jej jedyna ingerencja w wygląd. Wyraźnie widać bowiem, że jej twarz wyraźnie wyszczuplała, co może być efektem wypełniaczy policzków. Internauci mówią również o korekcji chirurgicznej uszu oraz implantach pośladków i biustu.

Z okazji urodził Kylie, jej mama postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcia córki z dzieciństwa. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jak dawniej wyglądała Kylie. Skierowała również do niej kilka słów.

Wszystkiego najlepszego dla mojej córeczki!!! Poza spełnieniem moich marzeń, jesteś niesamowitą córką, mamusią, siostrą, ciocią, przyjaciółką i tak mądrą osobą mimo młodego wieku. Jesteś miła, hojna ponad miarę , mądra, współczująca, ofiarna, silna, kreatywna, piękna wewnątrz i na zewnątrz, jesteś potęgą wszechświata. Uwielbiam patrzeć na Ciebie i Twoje dzieci... Jesteś niesamowitą mamusią i jestem bardzo dumna ze wszystkich Twoich osiągnięć i niewiarygodnej motywacji. Jesteś i zawsze będziesz moją córeczką i jestem z Ciebie dumna! Tak bardzo Cię kocham, wszystkiego najlepszego moja anielico. Buziaki! - czytamy w poście Kris Jenner na Instagramie.

Post spotkał się z tysiącami komentarzy, które zostawili fani z całego świata. Na zdjęciach można zobaczyć malutką, rozkoszną Kylie z czasów wczesnego dzieciństwa. Z kadrów bije beztroska i szczęście.

PIERWSZY RAZ Kasi Węsierskiej na... wrotkach | ESKA XD - Fit vlog #55
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE