Kylie Jenner pokazała szczerbatą Kendall. Urocze dziecko?

2020-01-14 12:12 kp
szczerbata Kendall Jenner
Autor: Invision/Invision/East News; Instagram/ Kylie Jenner

Kylie Jenner i Kendall Jenner to prawdopodobnie najsłynniejsze siostry na świecie. Dziewczyny przez wiele lat przyglądały się celebryckim poczynaniom swoich przyrodnich sióstr Kardashian i dziś można z całą pewnością stwierdzić, że uczennice przerosły mistrza... A pamiętacie, jak to się wszystko zaczęło? Kylie pokazała urocze zdjęcie Kendall z dzieciństwa!

Kim Kardashian, Khloe Kardashian i Kourtney Kardashian spoglądają dziś z niekłamaną zazdrością na kariery, jakie robią ich młodsze przyrodnie siostry - Kylie Jenner i Kendall Jenner. Młode celebrytki nie powtórzyły błędu starszych krewnych i nie zadowalają się jedynie celebryckim "bywaniem" i byciem znanymi z niczego. Kylie i Kendall świetnie wykorzystują swoje pięć minut - jedna w branży kosmetycznej, druga jako modelka.

O ogromnej popularności sióstr Jenner świadczą dane. Kylie Jenner w ubiegłym roku została jedną z najmłodszych miliarderek Ameryki, a ostatnio wyprzedziła na Instagramie Kim Kardashian pod względem liczby obserwujących. Kendall Jenner jest natomiast obecnie najlepiej opłacaną modelką świata.

>> Kylie Jenner wygrała z Kim Kardashian! Jest najpopularniejszą Kar-Jenner na Instagramie

Szczerbata Kendall Jenner

Zanim jednak Kylie Jenner i Kendall Jenner zostały gwiazdami, były (prawie) zwyczajnymi dziewczynkami wychowywanymi przez Kris Jenner. Ostatnio Kendall pokazywała na Instagramie video z dzieciństwa, na którym Khloe Kardashian kąpie w kuchennym zlewie małą Kylie. Teraz Kylie Jenner najwyraźniej postanowiła jej się odwdzięczyć i opublikowała jej urocze zdjęcie bez przednich zębów!

Tęsknię za tobą!

- napisała siostra.

Miała zadatki na modelkę? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
i miss u @kendalljenner 😢😢 Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)
NAJNOWSZE