Kylie Jenner i Stormi pieką świąteczne babeczki. Fani chwalą zachowanie 2-latki!

2020-11-20 15:00 AM
Travis Scott, Stormi Webster i Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

W rodzinie Kardashian/Jenner wszystko musi być na bogato, począwszy od zwykłych spotkań towarzyskich kończąc na wielkich wydarzeniach, jak np. święta Bożego Narodzenia. I choć do nich pozostało jeszcze trochę czasu, to Kylie Jenner nie marnuje czasu i już wzięła się za przygotowania. Dzielnie pomagała jej urocza Stormi.

Rodzina Kardashian/Jenner każde wydarzenie traktuje bardzo poważnie. Bez względu na to, czy jest to zwykłe spotkanie z przyjaciółmi, garden party czy święta Bożego Narodzenia. Do tych ostatnich Kylie właśnie rozpoczęła przygotowania. Wszystko nadzorowane było przez małą Stormi, która nie tylko chętnie pomagała mamie przy pieczeniu świątecznych babeczek ale także swoim zachowaniem zachwyciła wielu internautów. Taka pomocnica to skarb!

Kylie Jenner na Instagram dodała serię uroczych zdjęć ze Stormi. Dziewczyny wspólnie wzięły się za robienie świątecznych babeczek w kształcie popularnego Grincha. Na Insta pojawiła się tylko namiastka tego, jak wyglądała ich praca. Całość do obejrzenia jest na YouTube.

Film pokazuje jak z wielkim zaangażowaniem Kylie i jej 2-letnia córeczka Stormi pieką świąteczne babeczki. Mimo bardzo młodego wieku, Stormi naprawdę chętnie i z uśmiechem na ustach pomagała mamie. Chyba wiemy, czym w przyszłości mała będzie obdarowywać bliskich… słodkimi wypiekami!

ESKA XD #010

Jak im poszło? Równie dobrze co ostatniego razu, bo to nie pierwszy raz, kiedy Jennerka chwali się wspólnymi wypiekami. Celebrytka jest zachwycona zacięciem Stormi a fani jej zachowaniem. Czym ich tak urzekła?

Przede wszystkim na wstępie Kylie zapytała córeczkę co robią, na co Stormi krzyknęła:

Robimy babeczki.

KYLIE ZGARNĘŁA KOMPLEMENTY OD CÓRKI. STORMI JEST NIĄ OCZAROWANA

I to już przykuło uwagę fanów. Jednak Stormi najbardziej zyskała w oczach internautów swoim ogólnym zachowaniem. Fani nie mogli się nadziwić, że 2-latka jest tak chętna do pomocy i z uśmiechem wykonuje wszystkie polecenia swojej mamy. Fani zwrócili też uwagę na to, w jaki sposób Stormi traktuje swoją mamę. W pewnym momencie zaczęła ją zasypywać komplementami, mówiąc:

Tak bardzo cię kocham. Jesteś taka piękna.

Stormi komplementowała Kylie a fani ją, twierdząc, że jest ona najbardziej uroczym dzieckiem z jakim mieli do czynienia. Pochwalili także jej zachowanie:

Stormi jest najsłodszym i najdelikatniejszym dzieckiem. Będę szlochać.

Stormi jest jednym z najlepiej zachowujących się dzieci sławnych rodziców, jakie kiedykolwiek widziałem.

Przyznajemy fanom rację, Stormi jest wprost urocza! Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE