Kylie Jenner hoduje… KURY? Te fotki mówią same za siebie

2021-07-26 15:00 AM
Kylie Jenner
Autor: splash / SplashNews.com/East News

Ekologiczny styl życia wchodzi w nawyk wielu osobom. Także gwiazdy mają już dość przetworzonego jedzenia. Niektóre z nich wolą same zadbać o siebie i swoich bliskich. Pomijają więc fakt, że są znane na całym świecie i biorą się za własną hodowlę! Czyżby podobnego zdania była Kylie Jenner? Wiele na to wskazuje! Na jej Instagramie pojawiły się fotki, które raczej nie pozostawiają wątpliwości.

Coraz więcej gwiazd stawia na zdrowy styl życia. Wybierają ekologiczne rozwiązania. Już nie tylko stołują się w restauracjach, serwujących zdrowe menu, ale także sami biorą sprawy w swoje ręce. Wiele sław interesuje się uprawą roślin czy hodowlą zwierząt np. kur!

Kury w Hollywood to coraz popularniejsze zjawisko. Spore doświadczenie w hodowli tych zwierząt ma m.in. Jennifer Garner, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston czy Chris Hemsworth. Czyżby do tego zacnego grona dołączyła także Kylie Jenner?

Na to wygląda! Kilka dni temu na instagramowej relacji celebrytki pojawił się filmik, na którym Kylie pokazuje kilka pięknych kur. Oprócz tego pochwaliła się także trzema jajkami. Nie wiadomo jednak, czy kury należą do celebrytki, czy Kylie po prostu była w odwiedzinach u hodowcy kur.

Znając jednak zamiłowanie Kardashianów do różnych rzeczy, nie zdziwimy się jeśli faktycznie Kylie obdarowuje bliskich jajkami z własnej zagrody. 😉

Kylie Jenner kury
Autor: instagram.com/kyliejenner
Kylie Jenner kury
Autor: instagram.com/kyliejenner
ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE