Kylie Jenner dostała od Travisa naszyjnik w kształcie ust! Świętowali nie tylko urodziny

2019-08-14 16:37 AM
Kylie Jenner
Autor: SPW / SplashNews.com/East News

Travis Scott wie jak sprawić radość Kylie Jenner. Para świętowała nie tylko urodziny celebrytki!

Kylie Jenner 10 sierpnia skończyła 22 lata, z tej okazji zrobiła niezapomnianą imprezę na jachcie we Włoszech. Oprócz tego zgarnęła mnóstwo prezentów od swoich bliskich. Od swojego ukochanego Travisa Scotta dostała prezent, który idealnie nawiązuje do jej pracy!

Travis Scott postanowił nie tylko świętować urodziny swojej dziewczyny, ale także jej zawodowy sukces związany z jej niezwykle udaną kolekcją szminek. Tak więc Travis postanowił sprezentować Kylie diamentowy naszyjnik w kształcie charakterystycznych ust Kylie, których również używa jako logo Kylie Cosmetics. Na ten podarunek wydał aż 500 000$! I to właśnie ten prezent tak zachwycił Kylie, że nie mogła przestać o nim myśleć. Diamentowy wisiorek został zaprojektowany specjalnie na indywidualne zamówienie Travisa. W sobotę raper również na Instagramie złożył życzenia Kylie, nazywając ją swoją żoną...

To nie pierwszy raz, kiedy Kylie zostaje tak obdarowana przez Travisa Scotta. Kylie również nie zapomina o ukochanym i nie oszczędza na prezentach dla niego!

Zobacz też: 

NAJNOWSZE