Magda Gessler zdradza kulisy Kuchennych Rewolucji

i

Autor: WBF

Kto płaci za remont w "Kuchennych rewolucjach"? Magda Gessler zdradziła prawdę po latach

2022-04-11 14:36

„Kuchenne Rewolucje” popularnością cieszą się od lat i chyba nawet sami producenci nie spodziewali się, że Polacy z taką chęcią będą oglądać kolejne próby podnoszenia z dołka polskich restauratorów. Mimo wszystko kulisy programu są owiane tajemnicą, a nikogo chyba nie zdziwi, że widzowie ciekawią się jak wygląda od kuchni najsłynniejszy polski program kulinarny. Magda Gessler zdradziła parę szczegółów z planu.

„Kuchenne Rewolucje” na ekranach pojawiły się 12 lat temu. Od tamtej pory powstało ponad 330 odcinków tego show a jego twarzą niezmiennie jest Magda Gessler. Widzowie uwielbiają ją w tej roli o czym świadczyć może niezmienne od lat zainteresowanie programem i popularność, która przybyła restauratorce właśnie za sprawą tej produkcji. Na antenie już 24. sezon „Kuchennych Rewolucji” a jednak wiele na temat kulisów tego programu wciąż pozostaje tajemnicą. Fani postanowili odpowiedzi szukać u osoby, która wszystko zna od podszewki – u samej Magdaleny Gessler. Odpowiedzi znaleźć można pod mini Q&A restauratorki.

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Jednym z pytani, które ciekawiło widzów, a na pewno potencjalnych chętnych było to, czy za program będą musieli ponieść jakieś koszta. Nic dziwnego – wiele osób zgłasza się do programu mając już na koncie niemałe kłopoty finansowe. Magda Gessler jednak dała światełko w tunelu dla tych, którzy obawiają się kosztów – wszystkie koszta pokrywa produkcja TVNu. Wlicza się w nie metamorfoza wnętrz i wystroju lokalu.

Magda Gessler zdradza szczegóły "Kuchennych Rewolucji"

Co do wystroju wnętrz – na każdym z odcinków widzieliśmy, jak Magda Gessler informuje zespół o nadchodzących zmianach. Okazuje się, że wpada na nie dopiero po odwiedzeniu lokalu i przeanalizowaniu jego możliwości. Gwiazda zdradziła, że nigdy nie wie jakie teraz odwiedza miejsce i na co ma się nastawiać.

Nigdy nie wiem do jakiego miejsca jadę. Cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu, zmiana nazwy to wyłącznie mój pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem. Po emisji odcinka za dalszy kierunek i rozwój odpowiadają właściciele… - pisze na swoim Instagramie restauratorka.

Sonda
Jesteś w szoku, że Magda Gessler pomysły na resturacje wymyśla na bieżąco?

Remont to jeden z wielu domowych wydatków. Skąd wziąć na nie pieniądze?

Posłuchaj podcastu i dowiedz się, jak stworzyć FUNDUSZ AWARYJNY.

Listen to "Fundusz awaryjny – dlaczego musisz go mieć?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE