Książę William o zdalnej szkole. Ma problem głównie z jednym przedmiotem. Brzmi znajomo?

2020-05-29 11:47 mw
Książę William i Kate Middleton
Autor: SplashNews.com/East News

Problem zdalnego nauczania w czasie pandemii dotknął także brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę William opowiedział właśnie, jak radzi sobie ze szkołą przez internet. Jak każdy rodzic, następca brytyjskiego tronu także musi pomagać własnemu dziecku w lekcjach. Problem w tym, że czasem sam nie do końca sobie z nimi radzi... A zwłaszcza z jednym przedmiotem :)

Zdalna szkoła przez internet to chyba dziedzina, która w czasie pandemii koronawirusa wzbudza najwięcej emocji. Nagłe przejście do systemu nauczania online było szokiem zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli. Nie wspominając o rodzicach, na których barkach spoczęło zapewnienie dzieciom dostępu do zdalnej szkoły, ale też dużo bardziej niż dotąd aktywna pomoc w nauce i odrabianiu lekcji.

Problem w tym, że aby pomóc dziecku w lekcjach, przydałoby się odświeżenie wiedzy ze szkoły, a z tym różnie bywa:)

Książę William przekonał się o tym na własnej skórze.

NAJWIĘKSZE PROBLEMY? GŁÓWNIE JEDEN PRZEDMIOT...

W czwartek 28 maja w brytyjskiej telewizji ukazał się dokument, w którym książę William rozmawia z piłkarzami na temat zdrowia psychicznego. Podczas przeprowadzonej w aplikacji Zoom konwersacji następca brytyjskiego tronu żartuje z kłopotów, jakich w czasie pandemii rodzicom przysporzyło nauczanie zdalne.

Książę William zdradził, że i on przekonał się na własnej skórze, jak ciężko jest rodzicom, kiedy nagle muszą przypomnieć sobie materiał z podstawówki.

Nauczanie w domu to dobra zabawa, prawda?

Zaczynasz się martwić, jak mało pamiętasz z czasów szkolnych, kiedy na przykład nie radzisz sobie z matematyką!

Wyzwania w czasie izolacji...

- śmieje się książę William podczas zdalnej rozmowy z Joe Hartem i Marvinem Sordellem.

Przypomnijmy, że mały George ma dopiero 6 lat, a więc mówimy tu o początkach podstawówki! Dodawanie, odejmowanie, te sprawy... Jeśli książę William nie radzi sobie z takimi działaniami, brytyjscy poddani mają chyba prawo do małego niepokoju... ;))) Mamy nadzieję, że szybko nadrobi zaległości.

Krzysztof Krawczyk wyznaje miłość pielęgniarkom. #Hot16Challenge2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE