dzieciństwo

Krzysztof Rutkowski o swoim dzieciństwie. "Miałem wszystko"

2024-05-17 18:04

Nie od dzisiaj wiadomo, że Krzysztof Rutkowski nie oszczędza na imprezy i wydarzenia, związane z jego rodziną. W ostatnim czasie zaszalał nawet ze swoim weselem i komunią syna. W jednym z wywiadów postanowił opowiedzieć o swoim dzieciństwie.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich-Rutkowski zaplanowali ślub kościelny. Para pobrała się w 2019 roku i samo ich wesele miało kosztować majątek. W tym roku zaszaleli i na wesele oraz komunię Krzysztofa Juniora wydali majątek. Okazuje się, że Rutkowski dba o swoją rodzinę tak samo, jak o niego dbała mama z tatą. Przepych i bogactwo jest u nich rodzinne? W jednym z wywiadów uchylił rąbka tajemnicy. Chodzi o jego dzieciństwo.

Tak mieszka rodzina Rutkowskich. Bogate wnętrza robią wrażenie!

Krzysztof Rutkowski nie zaznał w życiu biedy?

Chociaż wiele osób zarzuca Rutkowskiego, że zamiast w luksusie, jest skąpany w kiczu, to nie da się ukryć, że na swoją rodzinę wydaje fortunę. Okazuje się, że ma to chyba we krwi. Nieco więcej o swoim dzieciństwie opowiedział w rozmowie z "Faktem". "Pamiętam wiele przyjemnych historii z tamtego okresu. Jedna z nich jest związana z prezentem, który dostałem od ojca. Tato przygotował dla mnie prezent, który ukrył w bagażniku samochodu. Oczywiście nie wytrzymałem i przeszukałem cały dom. Otworzyłem bagażnik, w którym znalazłem piękny, zdalnie sterowany helikopter niemiecki. Gdy mój ojciec wrócił ze służby (był milicjantem) zobaczył, że dzień przed Wigilią już bawię się prezentem." - czytamy. Jak doniósł "Świat Gwiazd", Rutkowski nigdy nie narzekał na brak pieniędzy. "Miałem wszystko, czego dziecko może zapragnąć. Mój ojciec był komendantem komisariatu, moja mama była kierowniczką urzędu stanu cywilnego. Także biedy ja nigdy w swoim życiu nie zaznałem. To jest jakaś bzdura, widać, że ktoś nie zna mojej historii" - powiedział Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski o swoim małżeństwie. Wyjawił całą prawdę

Krzysztof Rutkowski urodził się w 1960 roku. Przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej, po czym w latach 2001-2005 był posłem na Sejm IV kadencji. Celebryta, założył w Austrii własną agencję detektywistyczną. Na swoim koncie ma wiele wyroków sądowych i przebytych procesów. Od 2019 roku jest żonaty z Mają Plich, znaną szerzej jako Maja Rutkowski. Razem wychowują syna - Krzysztofa Jerzego Rutkowskiego, zwanego Krzysztofem Juniorem. Mimo swojej przeszłości, ma również sporo fanów, którzy śledzą i obserwują losy Rutkowskiego. Gwiazdor uczestniczył w 13. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Krzysztof wystąpił w parze z Sylwią Madeńską i odpadł w drugim odcinku serii. Rutkowski słynie również, ze swojej niebanalnej fryzury.

Tak mieszka rodzina Rutkowskich. Bogate wnętrza robią wrażenie!

Tak Krzysztof Rutkowski śpiewał na swoim weselu! Ależ było szaleństwo!