Królowa Elżbieta II przez telefon rozmawia tylko z DWIEMA osobami. Z kim?

2021-11-30 13:00 AM
Królowa Elżbieta II
Autor: Allstar Picture Library/Mary Evans Picture Library/East News

Rodzina Królewska od lat wzbudza wielką ciekawość. Obowiązujące tam zasady i zwyczaje dla wielu wydają się nie tylko dziwne, ale również kontrowersyjne. Sporo z nich dotyczy księżnych, które muszą zachowywać się w określony sposób.

Zwyczaje panujące na dworze królewskim dotyczą również Królowej. Oczywiście restrykcje względem niej są zdecydowanie mniej łagodne.

Wiadomo, że życie rodziny królewskiej ciekawi od lat. Media zdradziły ciekawy szczegół z życia Elżbiety II. Okazuje się, że królowa ze swojego służbowego telefonu rozmawia raczej tylko z dwiema osobami.

Kto Wam przychodzi na myśl?

Jej syn Karol? Pudło. A może któryś z wnuków, Harry lub William? Też nie. Albo… księżna Kate? No niestety nie.

Królowa Elżbieta II posiada telefon Samsung, który wyposażony jest w niezwykle solidne antyhakerskie, szyfrowane oprogramowanie założone przez  MI6.

Sonda
Ile lat będzie jeszcze rządzić Elżbieta II?

Wiele wskazuje na to, że królowa ma dwie osoby, z którymi najczęściej rozmawia przez swój telefon. Prawdopodobnie ma telefon Samsung, który jest wyposażony w szyfrowane oprogramowanie antyhakerskie założone przez firmę MI6, więc nikt nie może włamać się do jej telefonu. Najczęściej dzwoni tylko do dwóch osób. To jej córka księżniczka Anna i manager ds. wyścigów konnych John Warren. 

- zdradził królewski komentator Jonathan Sacerdoti podczas podcastu The Royally US.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE