Kourtney Kardashian znalazła ideał! Travis Barker to miłośnik bardzo zdrowego stylu życia

2021-02-18 15:00 AM
Kourtney Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Gdy media obiegła informacja o tym, że Kourtney Kardashian spotyka się z Travisem Barkerem wielu fanów zastanawiało się czy ten związek ma szansę przetrwać. Kardashianka i perkusista punk rockowej grupy to niezłe połączenie. Ale jest coś, co ich łączy. To zamiłowanie do zdrowego stylu życia!

Nie od dzisiaj wiadomo, że Kourtney Kardashian jest najbardziej restrykcyjną z sióstr jeśli chodzi o przestrzeganie wszelkich diet. Dzieci Kourt muszą naprawdę mocno się namęczyć, by ta pozwoliła im na chwilę szaleństwa i skosztowania słodkości. Kardashianka jest miłośniczką zdrowego stylu życia. Nie wyobraża sobie jedzenia byle czego i od lat stara się swoim podejściem zarazić także pozostałych członków rodziny. Za swoje radykalne poglądy najczęściej jest jednak wyśmiewana.

Teraz wszystko się może zmienić i wiele wskazuje na to, że celebrytka znalazła w końcu swojego księcia z bajki. Jak donoszą zagraniczne serwisy, Travis Barker to również wielki fan zdrowego stylu życia! Artysta ma nie tylko interesować się tym tematem, ale także przestrzegać diety bezglutenowej oraz wegańskiej! Dodatkowo jest także inwestorem w Crossroads, wegańskiej restauracji w Los Angeles.

ESKA XD #015

TRAVIS BARKER ROZKRĘCA BIZNES. POŁĄCZY SIŁY Z KOURTNEY KARDASHIAN?

To jeszcze nie koniec! Niedawno Travis ogłosił, że zamierza ruszyć ze swoim biznesem. Zafascynowany wszelkimi produktami z CBD postanowił, otworzyć markę, która będzie oferować „najwyższej jakości i etycznie wykonane wegańskie, bez THC zawierające kannabinoidy produkty zdrowotne dla ciała i umysłu”.

Sonda
Czy to związek na stałe?

Kourtney Kardashian już od kilku lat prowadzi nie tylko stronę lifestyleową ale także sprzedaje różne produkty, które mają pomóc w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Znaleźć można tam produkty pochodzenia roślinnego i produkty kosmetyczne. W jej ofercie nie znajdziemy jednak tych z CBD, ale kto wie, może wkrótce to się zmieni… 😉

Myślicie, że połączyła ich pasja do zdrowego stylu życia?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE