Kourtney Kardashian wróci do swojego ex? Kris Jenner o tym marzy! „Przyniosłeś nam miłość”

2020-05-27 12:17 AM
Kourtney Kardashian
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Kris Jenner znów wkracza do akcji. Czyżby kolejny raz próbowała namieszać w życiu córki Kourtney Kardashian? Nie wiadomo, ale sądząc po wiadomości, jaką napisała do Scotta Disicka można twierdzić, że brakuje jej w rodzinie niedoszłego zięcia…

Kourtney Kardashian i Scott Disick może i byli piękną parą, ale tylko wizualnie. Scott nie należał do najbardziej odpowiedzialnych facetów świata. Kourtney co z resztą pokazane jest w reality show Z kamerą u Kardasianów sporo nerwów przez niego straciła. Wciąż dawała mu szansę, a on robił swoje. Imprezy były jego drugim życiem. Z czasem to stało się nie do zniesienia, więc Kourt postanowiła raz na zawsze pożegnać się z rozrywkowym partnerem. Ze względu na dzieci jest on jednak zawsze mile widziany. Wygląda jednak na to, że jego obecność najbardziej pasuje Kris Jenner, która ostatnio rozpływała się nad nim. 26 maja Disick skończył 37 lat. Z tej okazji głowa rodziny Kardashian/Jenner w mediach społecznościowych złożyła mu życzenia. Bardzo ciepłe i życzliwe. Z resztą podobnie zrobiła Kim Kardashian. Fani po przeczytaniu wpisu Kris, sugerują, że mama Kourt wciąż ma nadzieję na zejście się pary.

Wszystkiego najlepszego Scott!!! Jesteś wspaniałym ojcem, synem, bratem, partnerem i przyjacielem. Przyniosłeś nam miłość i uśmiech do naszej rodziny! Dziękujemy, że zawsze przy nas jesteś. Jesteś niesamowity! Kocham cię! Mama K.

– brzmiała treść wiadomości na Instagramie.

Do życzeń Kris dołączyła też kolaż zdjęć. Wśród niech znalazły się fotki z nią, dziećmi oraz Scotta z Kourtney! Czyżby była to mała aluzja? Tego nie wiadomo, ale jeśli tak, to Kourtney może się nieźle wkurzyć…

Scott Disick już na zawsze pozostanie częścią rodziny Kardashian. Przede wszystkim dlatego, że wychowuje dzieci z Kourtney, często pojawia się w rodzinnym programie no i…jest uwielbiany przez Kris Jenner, a to wiele znaczy!

Myślicie, że Kourtney i Scott jeszcze do siebie wrócą? Przypomnijmy, że on i Sofia Richie zrobili sobie przerwę…

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE