Kourtney Kardashian karmi dzieci suchym prowiantem na pace samochodu! Pozwoliła na fast foody?

2020-06-30 12:45 AM
Kourtney Kardashian
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Znana z utrzymywania jedzeniowego rygoru Kourtney Kardashian pochwaliła się zdjęciem z pikniku na pickupie. Na pace samochodu razem z dziećmi pałaszowała smakołyki. Fani pytają, czy zgodziła się na przerwę od zdrowego jedzenia na rzecz fast foodów?

Rodzina Kardashian/Jenner ostatnio często spędza czas na ranczu należącym do Kim Kardashian i Kanye Westa w Wyoming. To tam Kourtney zrobiła dzieciom piknik na pace samochodu terenowego! Przy okazji odwiedzili oni park Yellowstone, który znajduje się w pobliżu. Zdjęcie opublikowała na Instagramie a podpisała je „Piknik w pickupie”.  Jedzenie zapakowane na wynos przyciągnęło uwagę większości internautów, którzy zastanawiali się, czy Kourtney w końcu spuściła z tonu i pozwoliła pociechom na chwilę szaleństwa.

Kourtney znana jest z tego, że uwielbia zdrowe jedzenie. Sama takie je, więc i jej dzieci nie bardzo mają wybór. Podobno bardzo rzadko mogą uraczyć się śmieciowym jedzeniem. Ostatnio prawdopodobnie robiąc na złość swojej siostrze, Kim wzięła syna Kourt, Masona do siebie i pozwoliła mu zjeść… popcorn! Nie wiemy, jak się uczta skończyła ale podejrzewamy, że starsza Kardashianka nie przemilczała sprawy.

KOURTNEY KARDASHIAN WZIĘŁA DZIECI NA PIKNIK. POZWOLIŁA IM ZJEŚĆ CHIPSY?

Patrząc na fotkę, którą opublikowała Kardashianka widać, że rodzina smakuje suchy prowiant na który składają się na pewno tortille. Widać też paczki podobne do tych w które pakowane są chipsy. Ale znając Kourtney jesteśmy przekonani, że są tam suszone owoce. Choć możemy się mylić… 😉

Kourtney spędziła czas nie tylko ze swoimi dziećmi, ale także z dwójką ich kuzynów. Podobno był tam też Scott Disick, jednak nie pojawiał się na zdjęciach publikowanych przez Kourtney.

Wyświetl ten post na Instagramie.
picnic in the pickup Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE